Eyyübiyeli gençlerden turnuvalarda büyük başarı

Eyyübiye Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğü bünyesindeki gençler, katıldıkları turnuvalardan elde ettikleri başarılarla yüz akı olmaya devam ediyor.Eyyübiye Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğü bünyesindeki gençler, katıldıkları turnuvalardan elde ettikleri başarılarla yüz akı olmaya devam ediyor. Gençl...

Eyyübiye Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğü bünyesindeki gençler, katıldıkları turnuvalardan elde ettikleri başarılarla yüz akı olmaya devam ediyor.

Eyyübiye Belediyesi Gençlik Spor Müdürlüğü bünyesindeki gençler, katıldıkları turnuvalardan elde ettikleri başarılarla yüz akı olmaya devam ediyor. Gençler son olarak Malatya’da düzenlenen Gençler B Güreş Grup Şampiyonası'nda 1 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya aldı.

Eyyübiye Belediyesi, bünyesindeki onlarca AK Ev Spor Salonu’ndaki binlerce genci hem sportif faaliyetlere yönlendiriyor hem de gençlere milli ve manevi değerler aşılıyor. Spor salonlarında eğitim alan gençler katıldıkları turnuvalarda aldıkları başarılarla Eyyübiye’nin yüz akı olmaya devam ediyorlar. Malatya’da düzenlenen Gençler B Güreş Grup Şampiyonası'nda Eyyübiye Belediyesi sporcularından İslam Turan 1’inci,  Emircan Çiftçi 2’nci, İsmail Altundağ ve Mehmet İrgün 3’üncü olarak Türkiye Şampiyonası'na gitmeye hak kazandı.

Sporcuların başarıları ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamaya yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Gençler için ne yapsak az. Salonlarımızda eğitim alan gençlerin başarıları bizleri gençliğe yatırım noktasında daha şevklendiriyor. Tebrikler Aslanlar” ifadesini kullandı.


BİHA


15 Şub 2022 - 14:07 Şanliurfa- Asayiş