Başkan Kuş, park yapımını yerinde inceledi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Akşemsettin Mahallesinde yapım çalışmaları devam eden park alanında incelemelerde bulundu.EYYÜBİYEEyyübiye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçede yeşil alan sayısını artırmak için, Akşemsettin Mahallesinde 2 ayrı bölümden oluşan toplamda 5 dönümlük ...

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Akşemsettin Mahallesinde yapım çalışmaları devam eden park alanında incelemelerde bulundu.

EYYÜBİYE- Eyyübiye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçede yeşil alan sayısını artırmak için, Akşemsettin Mahallesinde 2 ayrı bölümden oluşan toplamda 5 dönümlük yeni park çalışmalarını sürdürüyor.

Akşemsettin Mahallesi 1526. Sokakta yan yana olan engebeli alanın değerlendirilip parka dönüştürülmesi için çalışmalara başladı. Alanda sürdürülen çalışmaları beraberinde Meclis Üyesi Ahmet Çoban ve Mahalle Muhtarı Tayyip Teber İzol’la birlikte inceleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilgililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Eyyübiye Belediye Başkan Mehmet Kuş,” Akşemsettin Mahallemize Meclis Üyelerimiz ve Muhtarımız ile yapılmakta olan çalışmaları incelemek üzere geldik. Akşemsettin mahallemize çok güzel bir park kazandırıyoruz. Bölge itibariyle alan sıkıntısı olan bir mahallemiz. Vatandaşlarımızın bizlerden talebi vardı. Biz de engebeli ve  moloz yığınlarıyla dolu olan bu alanda çalışma başlattık. Bunun için de zor dediler. Ama çok şükür bitirme aşamasına getirdik. Allah Rahmet eylesin Meclis Üyemiz Mustafa Korkmaz’ı bir süre önce kaybetmiştik ve onun adını yaşatma adına bu parkımıza onun adını verdik. İnşallah kısa süre içinde yapımını tamamlayıp, bölge sakinlerimizin hizmetine sunacağız.” dedi.

BİHA


17 Şub 2022 - 14:11 Şanliurfa- Asayiş