Hasta kabulüne başladı

Nüfusa oranla yatak sayısı bakımından Türkiye’deki kentler arasında son sıralarda yer alan Şanlıurfa’da yeni bir hastane hizmete girdi.Şanlıurfa’nın sağlıktaki yatak kapasitesine katkıda bulunacak olan Özel NevHospital Hastanesi, hasta kabulüne başladı.Konuyla ilgili açıklama yapan NevHospital Hasta...

Nüfusa oranla yatak sayısı bakımından Türkiye’deki kentler arasında son sıralarda yer alan Şanlıurfa’da yeni bir hastane hizmete girdi.

Şanlıurfa’nın sağlıktaki yatak kapasitesine katkıda bulunacak olan Özel NevHospital Hastanesi, hasta kabulüne başladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan NevHospital Hastanesi yetkilileri, sağlık alanında Şanlıurfa’ya yeni bir soluk getirmeyi hedeflediklerini ve ticari faaliyetten çok kamu hizmeti olarak bu yatırımı gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Özel NevHospital Hastanesinin kentte eksikliği görülen branşlara yoğunlaşacağı bildirildi.

Hasta kabulüne bugün başlayan Özel NevHospital Hastanesinde ilk etapta; kadın doğum ve hastalıkları, riskli gebelikler, çocuk sağlığı ve hastalıkları, plastik- rekonstrüktif ve estetik cerrahi, genel cerrahi, beyin ve sinir cerrahi, dahiliye, radyoloji, biyokimya, klinik beslenme, diyet uzmanı ve saç ekimi branşları yer alacak.

Öte yandan NevHospital Hastanesinin SGK anlaşmasını beklemeden diğer özel hastanelerin anlaşmalı kurumlardan gelen hastalara uyguladıkları fark ücretlerini alacağı da edinilen bilgiler arasında yer aldı.


BİHA

 

 

 


21 Şub 2022 - 09:50 Şanliurfa- Asayiş