Başkan Kuş'tan Ramazan mesajı

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Ramazan ayı münasebetiyle mesaj yayımladı....

EYYÜBİYE -On bir ayın sultanı olan Ramazan ayına girdiklerini belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş Kuş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

”Ramazan ayı, yardımlaşma ve dayanışma ayıdır, Ramazan berekettir. Bu ay birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik ile maneviyatın daha da güçlü yaşandığı bir aydır. Birlik ve beraberlik içinde hareket edilerek, yardıma muhtaç vatandaşlarımıza ulaşmanın feyzini yaşayarak bu anlamlı günleri inşallah dolu geçireceğiz.

Bizler de Eyyübiye Belediyesi olarak bu ramazan ayında özellikle yardıma muhtaç olan vatandaşlarımıza daha çok ulaşmaya çalışacağız. Onlar için dua ederken aynı zamanda maddi durumu iyi olmayan ailelerimizin iftarlıklarını evlerine kadar götüreceğiz. Gerek belediye olarak gerek şahsım olarak, evlerimizi, ailelerimizi ziyaret edip, onlarla birlikte olacağız.

Tüm insanlık için bol bol dua edeceğiz. Bu mübarek ayda dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği ve barış ve kardeşlik duygularının hakim olduğu bir ay olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan ayının bütün İslam âlemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.”

BİHA


01 Nis 2022 - 14:48 Şanliurfa- Asayiş