Başkan Ekinci başkent Ankara'da destek arayışında!

Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere gittiği başkent Ankara’da ilçede yapılması planlanan projeler için destek arayışını sürdürüyor....

ANKARA -ViranşehirBelediyeBaşkanı Salih Ekinci, ilçede yapılması planlanan projeler için başkent Ankara'dadestekarayışlarını sürdürüyor.

Başkan Salih Ekinci, TBMM İdare Amiri veŞanlıurfaMilletvekiliDr. Halil Özcan ve ilçe belediye başkanları ile Gençlik ve Spor Bakanı Dr.MehmetMuharrem Kasapoğlu'nu TBMM’deziyaretetti. Ekinci, ilçede yapılacak olanyeniyatırımlar hakkında Bakan Kasapoğlu'na taleplerini iletti.

Bakan Kasapoğlu’ndan destek sözü alan Başkan Ekinci, “İlçemize Bakanımızın destekleri ile çok yakında yeni tesisler kazandırarak, genç kardeşlerimizin hizmetine sunacağız" ifadesini kullandı.

Geleceğin teminatı olan gençlere dün olduğu gibi bugün de yarın da destek olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Ekinci, nazik kabullerinden ve kendilerine gösterdikleri yakın ilgi ve desteklerinden ötürü Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve Milletvekili Dr. Halil Özcan’a teşekkür etti.

Başkentte destek turlarına devam eden Başkan Ekinci, yeni yılla birlikte yapılması planlanan ve hedeflenen projelerlerle ilçenin hizmette çağ atlayacağını kaydetti.

BİHA


01 Nis 2022 - 19:47 Şanliurfa- Asayiş