Ekinci’den çat kapı iftar ziyareti

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, çat kapı iftar ziyaretleri kapsamında Şimşek ailesinin misafiri oldu....

VİRANŞEHİR- Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte ilk iftar ziyaretini Azadi Mahallesinde yaşayan Şimşek ailesi ile birlikte yaptı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve beraberindekileri iftarda bir aileye konuk oldu.

İftar öncesi gittiği Şimşek ailesinin evinde aile bireyleriyle sohbet eden Başkan Ekinci ailenin sıkıntılarını dinleyerek onlarla yakından ilgilendi. Başkan Beyazgül ile Ekinci’nin gerçekleştirdiği çat kapı iftar ziyareti vatandaşların yüzünü güldürdü.

Başkan Ekinci ve beraberindekileri, daha sonra Babaç ve Çelikkalem ailelerine de çat kapı ziyaretinde bulundu. Babaç ve Çelikkalem ailelerinin sorun ve taleplerinin yerinde dinlendiği ziyaret, daha sonra sohbet havasında geçti.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Ramazan ayının tüm güzelliklerini ve maneviyatını vatandaşlarımızla fırsat buldukça paylaştıklarını belirterek, Viranşehir’de gerçekleştirdikleri çat kapı ziyaretlerinin devam edeceğini söyledi.

BİHA


06 Nis 2022 - 10:22 Şanliurfa- Asayiş