Başkan Ekinci Viranşehir’de gençliğe yeni yatırımlar için destek istedi

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Gençlik ve Spor Bakanlığı heyetinden Viranşehir’e yeni yatırımlar için destek istedi....

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin yeni yatırımlar gelmesi için geçtiğimiz hafta Ankara’daki girişimleri meyvesini vermeye başladı.

BAŞKENTTEN HEYET GELDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tayyip Kahyaoğlu, beraberindeki Spor Hizmetleri Genel Müdürü Ömer Altunsoy ve Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren ile birlikte Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi ziyaret etti. Ziyarette, Viranşehir’de gençliğe yönelik yapılan yatırımlardan bahseden Başkan Ekinci, gençlere yönelik yapılması planlanan projeler için de destek istedi. İlçede hayata geçirilecek yatırımlar için notlar alan heyet, yapılması planlanan projelere destek verileceğini dile getirdi.

HEYET İLÇEDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Gençlik ve Spor Bakanlığı heyeti, daha sonra Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ile birlikte Hürriyet Mahallesi’ndeki Gençlik Merkezi, Yeni Mahalle’deki Taziye Evi, Şırnak Mahallesi’ndeki Kültür Evi ve Dikmeler Parkı’ndaki kütüphane yapılması planlanan alanı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir’e gerçekleştirdiği ziyaretlerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanlığı heyetine teşekkür etti.

BİHA


07 Nis 2022 - 11:21 Şanliurfa- Asayiş