Ekinci sporcularla bir araya geldi!

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa U16 Ligi A Grubunda şampiyon olan Viranşehir Belediyespor genç takımı ve Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden A Takımı ile bir araya geldi....

Şampiyon Viranşehir Belediyespor U16 takımı ve teknik heyeti ile belediye toplantı salonunda bir araya gelen Başkan Salih Ekinci, genç takım teknik heyetini ve oyuncularını tek tek tebrik edip, başarılarının devamını diledi.

Takımın bu başarısından dolayı gurur duyduğunu belirten Başkan Salih Ekinci, gençliğe ve spora verecekleri desteğin artarak süreceğini söyledi.

Viranşehir’in son 3 yıl içerisinde sportif ve kültürel alanlarda birçok başarıya imza attığını anımsatan Başkan Ekinci, alınan başarılar ve şampiyonlukların Viranşehir için büyük bir gurur kaynağı olduğunu kaydetti.

Ziyaretin sonunda Başkan Ekinci, şampiyon takım ve idarecileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

BAL TAKIMI İLE İFTAR

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, gündüz saatlerinde bir araya geldiği genç takımın ardından iftarda da Viranşehir Belediyespor A Takımı ile bir araya geldi.

Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksinde düzenlenen iftar programında Başkan Ekinci, Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden Belediyespor A Takımı sporcuları ve teknik heyetiyle birlikte iftarını açtı. Başkan Ekinci yemekte oyuncularla sohbet etti.

Beklenen ve hedeflenen başarının bu yıl nasip olmadığını ifade eden Başkan Ekinci, “Öncelikle emekleriniz ve mücadeleniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gerçekten çok iyi maçlar çıkardınız. Son haftalara kadar şampiyonluk mücadelenizi sürdürdünüz. Ama olmayınca olmuyor. Sağlık olsun. Her şeyde bir hayır vardır. Demek ki nasip kısmet değilmiş. Yeni sezonu şimdiden konuşmak için çok erken diye düşünüyorum. Eğer güzel bir oluşum ve ekip kurarsak sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyarız. Tekrardan hepinizin ayağına yüreğine sağlık, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.

BİHA


08 Nis 2022 - 16:22 Şanliurfa- Asayiş