Viranşehir Belediyespor ligi ikinci tamamladı

Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden Viranşehir Belediyespor, sezonu 31 puanla 2. sırada tamamladı....

VİRANŞEHİR -Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 3. Bölge 1. Grup’ta lige şampiyonluk parolasıyla başlayan Viranşehir Belediyespor, dün oynanan karşılaşmaların ardından sezonu lider Arguvan Belediyespor’un ardından 2. sırada tamamladı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin desteğiyle sezona güçlü bir kadro kurarak başlayan ve hedefini 3. Lig olarak belirleyen Şanlıurfa temsilcisi, şanssızlık sonucu kaçan şampiyonluğun üzüntüsünü yaşıyor.

 

KARAKIŞ: ŞAMPİYONLUĞU KAÇIRDIĞIMIZ İÇİN ÜZÜNTÜLÜYÜZ

Viranşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Nurettin Karakış, Viranşehir Belediyespor’u 3. Lig’e taşımak için ellerinden geleni yaptıklarını ancak şanssızlık sonucu bu hedeflerine ulaşamamanın üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin desteğiyle sezon başında yönetimiyle birlikte göreve geldiklerini ve güçlü bir kadro kurduklarını dile getiren Karakış, “Sezon öncesinde şampiyonluk için kaliteli futbolculardan oluşan güçlü bir ekip kurduk. Bölgesel Amatör Ligi’nde yeni bir takım olmamamıza rağmen sezonu 2. Sırada tamamladık. Gönül isterdi ki güzel sonuçlar alarak şampiyon olup, 3. Lig yolunda büyük bir virajı geride bırakalım ama kısmet olmadı, artık önümüzdeki sezona bakacağız” dedi.

Viranşehir Belediyespor’a destek verenleri de unutmayan Karakış, “Sezon boyunca maddi ve manevi anlamda yanımızda olan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye, zorlu karşılaşmalarda kendilerini yalnız bırakmayan taraftarlarımıza ve Viranşehir Belediyespor için ter döken futbolcular ile teknik heyete verdikleri emeklerden dolayı ben ve yönetici arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

BİHA

11 Nis 2022 - 13:22 Şanliurfa- Spor