Aktaş ve Erin sahuru Telabyad’daki polislerle yaptı

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ile Suriye’de terörden arındırılan Telabyad bölgesinde görevli polislerle sahur yaptı. Sahur programına telefonla bağlanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu polislere hitap etti....

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, bir dizi çalışma programı kapsamında bulunduğu Şanlıurfada Vali Abdullah Erin ve İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş ile Telabyad’a giderek görevli güvenlik güçleri ile sahur yaptı.

Yapılan ziyateri sosyal medya hesabından duyuran Aktaş;

“Şanlıurfa valimiz Sn. Abdullah Erin ve İl Emniyet Müdürümüz Sn. Selçuk Doğuş ile birlikte sahur soframızın bereketini Bölgede yaşayan kardeşlerimizin canını, malını ve namusunu koruyan Kahramanlarımızla paylaşıyoruz. Allah, kahramanlarımızı muhafaza etsin ifadesini kullandı.

SOYLU DA TELEFONLA KATILDI

Vali Erin de paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Emniyet Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Aktaş ile birlikte Telabyad’da görev yapan emniyet teşkilatımızın kahraman özel harekat personeli ile sahurda bir araya geldik. Sahur programı sırasında telefonla bağlanarak personele hitap eden ve hepimize büyük moral kaynağı olan İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya şükranlarımızı arz ediyoruz”.

BİHA


17 Nis 2022 - 11:32 Şanliurfa- Asayiş