BATI EMPERYALİZMİ VE ŞEYTANİ TAKTİKLERİ

Emperyalisthaçlıların, dünyaya sunmuş olduğu Uluslararasıhukukmuş, antlaşmaymış, kurallarmış, İnsan haklarıymış, demokrasiymiş (yerindibine batsın demokrasi denilen putları, zaten hiç sevmedim) şunlarmışbunlarmış; hepsi birer avutma, yalan ve kuruntulardan ibarettirler! Unutmayınki, Batılı Emperyalistgüçler, şeytani taktikler üretmekle; dün olduğu gibi bugün de, İslam coğrafyasını yeni yeni haritalara, yeni parsellere, yeni uydu devletçiklerebölmek için; kurmuş olduğu terör örgütler üzerinden, özellikle Ortadoğucoğrafyası Müslümanlarını, güçsüzleştirmek için birbirleriyle savaştırmanınmücadelesini vermektedirler!

Bununbaşka izah tarzıyoktur, zaten olduğuna da ben şahsen inanmıyorum… Başta ABDolmak üzere, Haçlı emperyalistler önce, terör örgütlerini terörist olarak ilaneder, fakat çağın en modern silahlarıyla onları silahlandırıp donattır! Uyuşturucuticaretinden tutun da, insan ticaretine varıncaya kadar, birçok alanda atkoşturur. İnsanlar arasında nifak tohumlarını ekmekle, onları birbirinedüşürmek için kutuplaştırır… Tüm sözleri yalan, vaatleri geçersiz; dünyasaltanatını ayakta tutmak için, Şeytanla dahi iş birliği yapmaktan çekinmez…Ondan medet umanlar, er ya da geç; perişan ve çaresizlikler içinde bocalayıpkalacaklardır… Çünkü Gâvurun karakterinde, ihanet ve insanları aldatma mayasıkronikleşmiştir bir kere bozulmaz!

ABDve Avrupa ülkelerinin savundukları barış (!) ve söyledikleri Demokrasitürküleri, morfin gibi tehlikelidir. Bir yere bulaştı mı bir kere, artık oranıniflah olması mümkün değildir.Dünya ve özellikle İslam âlemi, Batının ve ABD’ninkirli yüzünü bu günde göremeyecekse, daha ne zaman görecektir acaba? Adamlar aşikârolarak, terör örgütlerini önce kendileri icat ederler, eğittirler, donatırlar;herbirine ayrı ayrı elbiseler giydirir, yaldızlı isimler takıp ve Müslümanlarınarasına salarlar! Daha sonra da bölgede gelişen olaylardan endişe ve kaygıiçerisindeyiz deyip; haramiler gibi her taraftan çullanmaya başlarlar... Endişenizde,kaygınız da, insanlığa bakış açınızda yerin dibine batsın… Sizi dost belleyip,arkanıza sığınıp ta, insanların huzur ve rahatını kaçıran her kim varsa;birlikte helak olursunuz İnşaallah!

Biryıldan beridir, Afrin ve çevresine silah ve Coni yığınağı yapıp,yer altındayapmış olduğu binlerce tüneli birbirine bağlamakla, burnumuzun dibine kadargetiren Amerika birleşik şeytanları; sizce neyin peşindedir? Güya KuzeySuriye’deki sözde Kürtlerin zayi (!) edilmiş haklarını geri alıpkoruyacağını,kendi yalanlarına inanangafilleri köleleştirmekten başka bir şeyyapmayacağı kesindir… Tarihin şehadetiyle sabittir ki, bir zalimin kucağındanbaşka bir zalimin kucağına oturanlar; ebediyen köle olmaktan kurtulamazlar…Önce Esed, şimdi Coniler; değişen zulmün yüzüdür sadece! Bakın ABD ve elaltında diğer batılı devletler, şimdi Afrin harekâtında, destek verdiğiniiddiaettiği YPG,PKK ve PYD terör örgütlerini kısa bir zaman sonra sattığınıgörürseniz sakın ha şaşmayın. Çünkü Amerika denildi mi iyice düşünmek gerek;geçmişi kirli, kan ve ahlarla dolu bir devlet!ABD Kendi imalatı olan her şeyeönce bir kullanma süresi biçer. Zira o kullanma süresi bitti mi, haydi çöpsepetine, hiç kimsenin gözyaşına bakmaz!

Gâvurudost belleyip, Gâvurdan medet uman, gâvurun eteklerine tutunup ve onlarla iştutan kim varsa, er ya da geç; maddi ve manevi anlamda helak olduklarınıanlayınca da, çok olduğunu görecek ve dövüneceklerdir!...ABD, Münbiç’te Petrol kuyuları olduğu için, kimseyi oraya yaklaştırmamak içinbüyük çaba sarf ettiğinin neden nedir?. Hata şu satırları yazarken, internette;“Münbiç’te YPG’li olan birinin Conilere: “Bizi gaza getirip kaçıyorsunuz,Kürtler sizin yüzünüzden öldürülüyorlar deyip, bir Coni’yi kafasından vurupöldürdüğü ve öldürüldüğü, “haberi düşünce hiç şaşmadım. Çünkü Münbiç’te Petrolvar da ondan, ABD bir damla Petrolü insan kanı ile eş değer kabul edecek kadarvicdansız ve hunhardır…

EhAmerika’dır bu, başkasına günahını bile; karşılık almadan vermez. Şimdibazıları, hala ABD ve onun güdümündeki şer örgütlerini haklı! Çıkarmanınderdindeler! Kalp ve kalıpları birbiriyle uyumlu haldeçalışmayan bazıçevrelerin; “Siyasi analizlere, yorumlara, gündem haberlerine ve yaşanmaktaolan hadiselere tek pencereden baktıkları için; “tıpkı Kerbela olayında, Hz.Hüseyin’i (r.a) davet ettikleri halde, kılıçlarını Yezidi’den yana kullananKufeliler gibi davranıyorlar… Müslüman geçiniyorlar, lakin İslam düşmanlarınınağızlarıyla konuşuyorlar!

Evet,dünden bu güne, Tarihte cereyan etmiş olan hadiseleri; aklıselim dairesindedeğerlendirenler, “Küffarın hiçbir zaman mazlumlara yardım etmediklerini bilirve görürler.” Çünkü Firavun-i düzenin mirasçıları olan başta Amerika ve Avrupaülkelerinin, bu günkü saltanatları, mazlumların kan ve gözyaşları üzerinekuruluolduğugerçeğini göreceklerdir… Çokda uzaklara gitmeye gerek yok! Sadece yüzelli yıllık geçmişi olan ABD’nin geçmişte ve bugün yaptığı katliam vevahşetlere bakmak bile yeterlidir… SadeceJaponya’nın iki büyük şehrine attığı atom bombasıyla, 360 bin insanı katledenkatil Amerika; ne zaman dara düşen insanları düşünür oldu ki???Afganistan’a, Somali’ye, Irak’a ve daha nice ülkelere Demokrasi (!)götüren ABD,geride yüz binlerce ölü ve harabeye dönmüş şehirlerden başka ne bıraktı ki,şimdi Suriye’ye düzen getirsin? Şimdi sırtlarını ABD’nin katil ve tecavüzcüConilerine verenler; yarın ham hayallerle avutulmuş olduklarını anlayacaklardır…Suriye’de elli altmış yıl kimliksiz yaşayan Suriye Kürtleri; savaş patlakverdiğinde silahlarının namlularını Esed rejimine doğrultmaları gerekirken;neden bize?... Gafletle formatlanmış olanların dışında olan herkes, gerçeğin neolduğunu çok iyi bilir! Uyanmamız duasıyla Vesselam…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Nusret Yılmaz - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gazete İpekyol Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gazete İpekyol hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gazete İpekyol editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete İpekyol değil haberi geçen ajanstır.