İşte Urfa'nın yeni hakim ve savcıları!

ŞANLIURFA'DAN BAŞKA İLLERE ATANAN SAVCI VE HAKİMLER İLE GÖREV YERLERİ

  1. Önder YENİÇERİ-Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı-Denizli Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet
    Başsavcılığı'na,
  2. Mustafa ERBAŞ-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-Pazar(Rize) Cumhuriyet Başsavcılığı'na
  3. Erhan KİLİK-Akçakale Cumhuriyet Başsavcısı-Yalova Cumhuriyet Savcılığı'na,
  4. Hikmet DEMİR-Halfeti Cumhuriyet Savcısı-Alanya Cumhuriyet Savcılığı'na,
  5. Emine Elif ÖVEYİK-Halfeti Cumhuriyet Savcısı-Alanya Cumhuriyet Savcılığı'na,
  6. Melih KODALAK-Harran Cumhuriyet Savcısı-Tokat Cumhuriyet Savcılığı'na,
  7. Hüseyin DOĞAN-Hilvan Cumhuriyet Savcısı-Ankara Cumhuriyet Savcılığı'na,
  8. Tufan Ahmet ZUBİ-Hilvan Cumhuriyet Savcısı-Alanya Cumhuriyet Savcılığı'na,,
  9. Muhammed Zahid UĞURLU-Hilvan Cumhuriyet Savcısı-Tire Cumhuriyet Savcılığı'na,
  10. Ömer ÇİÇEK-Viranşehir Cumhuriyet Savcısı-Söke Cumhuriyet Savcılığı'na,
  11. Onur VARDAR-Viranşehir Cumhuriyet Savcısı-Erzincan Cumhuriyet Savcılığı'na,
  12. Ahmet BEDİR-Suruç Cumhuriyet Savcısı-İskenderun Cumhuriyet Savcılığı'na,
  13. Murat AVCIOĞLU-Siverek Cumhuriyet Savcısı-Denizli Cumhuriyet Savcılığı'na,
  14. Emre KARA-Suruç Cumhuriyet Savcısı-İskenderun Cumhuriyet Savcılığı'na,
  15. Ömer Lütfi SAVAŞ-Suruç Cumhuriyet Savcısı-Manavgat Cumhuriyet Savcılığı'na,
  16. Enes GÜLTEKİN-Suruç Cumhuriyet Savcısı-Marmaraereğlisi Cumhuriyet Savcılığı'na,
  17. Gözde TÜRÜDİ-Suruç Cumhuriyet Savcısı-Edremit Cumhuriyet Savcılığı'na,
  18. Efe İsmail UZUN-Suruç Cumhuriyet Savcısı-Körfez Cumhuriyet Savcılığı'na,
  19. Selçuk URAL-Antalya Cumhuriyet Savcısı-Suruç Cumhuriyet Savcılığı'na,
  20. Asya AŞIR KARPUZ-Viranşehir Cumhuriyet Savcısı-Van Cumhuriyet Savcılığı'na,
  21. Oktay ÇİNTEMİN-Siverek Cumhuriyet Savcısı-Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı'na,
  22. Muhammet ABAK-Siverek Cumhuriyet Savcısı-Mardin Cumhuriyet Savcılığı'na,
  23. Sibel DEMİRHAN-Suruç Hâkimi-Hatay Hâkimliği'ne,
  24. Necmettin AYDIN-Suruç Hâkimi-İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,
  25. Yaren KILIÇ-Suruç Hâkimi-Karşıyaka Hâkimliği'ne,
  26. Samet ERÖTCÜ-Suruç Hâkimi-Yalova Hâkimliği'ne,
  27. Seda BULANIK-Siverek Hâkimi-Denizli Hâkimliği'ne,
  28. Mücahit Ayhan EMRE-Suruç Hâkimi-Sivas Hâkimliği'ne,
  29. Mustafa İlkut KILIÇ-Suruç Hâkimi-Karşıyaka Hâkimliği'ne,
  30. Cansu KİLİK-Akçakale Hâkimi-Yalova Hâkimliği'ne,
  31. Sıla KIYAK-Ceylânpınar Hâkimi-Elmalı Hâkimliği'ne,
  32. Emine AKÇADAĞ-Viranşehir Hâkimi-Bilecik Hâkimliği'ne,
  33. Abdus Samed BALCI-Halfeti Hâkimi-Samsun Hâkimliği'ne,
  34. Yekta AĞAÇHANLI YILDIZ-Hilvan Hâkimi-İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,
  35. Emir Sinan KARAOKUR-Halfeti Hâkimi-Adana Hâkimliği'ne,
  36. Muhammed Yavuz KALYONCU-Halfeti Hâkimi-Antalya Hâkimliği'ne,
  37. Mithat Erhan AKÇADAĞ-Viranşehir Hâkimi-Bilecik Hâkimliği'ne,
  38. Merve ASKER-Ceylânpınar Cumhuriyet Savcısı-Hakkâri Hâkimliği'ne,
  39. Saliha AKBUCAK-Siverek Hâkimi-Tarsus Hâkimliği'ne,
  40. Pınar Selin BİNGÖL-Siverek Hâkimi-Manisa Hâkimliği'ne,
  41. Mustafa SEZER-Siverek Hâkimi-Adana Hâkimliği'ne,
  42. Metin KAPLAN-Siverek Hâkimi-Adana Hâkimliği'ne,
  43. Canan OCAKCI-Bozova Hâkimi-İzmir Hâkimliği'ne,
  44. Fatma İNAN-Bozova Hâkimi-Bakırköy Hâkimliği'ne,
  45. Rabia ESEN KIZILOVA-Siverek Hâkimi-Konya Hâkimliği'ne,
  46. Derya SEVGİLİ-Siverek Hâkimi-Yozgat Hâkimliği'ne,
  47. Veysel Görkem BİNGÖL-Siverek Hâkimi-Manisa Hâkimliği'ne,
  48. Emrah Barış GÖNEN-Siverek Hâkimi-İzmir Hâkimliği'ne,
  49. Çağatay BULANIK-Siverek Hâkimi-Denizli Hâkimliği'ne,
  50. Kadir KIZILOVA-Siverek Hâkimi-Konya Hâkimliği'ne,
  51. Güzin AVCIOĞLU-Siverek Hâkimi-Denizli Hâkimliği'ne,
  52. Nuray ÖZDEMİR ABAK-Siverek Cumhuriyet Savcısı-Mardin Cumhuriyet Savcılığı'na,
  53. Güldem AKGÜN SEZER-Siverek Cumhuriyet Savcısı-Adana Cumhuriyet Savcılığı'na,
  54. Ekrem ÖZPOLAT-Siverek Cumhuriyet Savcısı-Kayseri Cumhuriyet Savcılığı'na,
  55. Recep SEVGİLİ-Siverek Cumhuriyet Başsavcısı-Yozgat Cumhuriyet Başsavcılığı'na,
  56. Hacı Mustafa AKBUCAK-Siverek Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı-Tarsus Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı'na,
  57. Fatma TAŞKIN-Akçakale Cumhuriyet Savcısı-Çorum Cumhuriyet Savcılığı'na,
  58. Musa CAN-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na,
  59. Melih KODALAK-Harran Cumhuriyet Savcısı-Tokat Cumhuriyet Savcılığı'na,
  60. Cansu SEYFİKLİ-Harran Cumhuriyet Savcısı-Manavgat Cumhuriyet Savcılığı'na,
  61. Emrah KÜÇÜKKURU-Bozova Cumhuriyet Savcısı-Konya Cumhuriyet Savcılığı'na,
  62. Eren GÖKER-Harran Cumhuriyet Savcısı-Ankara Cumhuriyet Savcılığı'na,
  63. Faruk YUSUFOĞLU-Akçakale Cumhuriyet Savcısı-Bingöl Cumhuriyet Savcılığı'na,
  64. Sertaç ÖZKILIÇ-Akçakale Cumhuriyet Savcısı-Didim Cumhuriyet Savcılığı'na,
  65. Furkan Kaan YÜKSEK-Akçakale Cumhuriyet Savcısı-Salihli Cumhuriyet Savcılığı'na,
  66. Mehmet KOÇ-Viranşehir Cumhuriyet Savcısı-Adana Cumhuriyet Savcılığı'na,
  67. İbrahim Kadir ALPTEKİN-Viranşehir Cumhuriyet Savcısı-Adana Cumhuriyet Savcılığı'na,
  68. Yasir AÇIK-Ceylânpınar Cumhuriyet Savcısı-Adana Cumhuriyet Savcılığı'na,
  69. Ali KARA-Şanlıurfa Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı-Yalova Hâkimliği'ne,
  70. Hüseyin KILINÇ-Harran Hâkimi-Karşıyaka Hâkimliği'ne,
  71. Ömer ŞUKLA-Harran Hâkimi-İstanbul Hâkimliği'ne,
  72. Tuğba GÜMÜŞ ERENÇ-Viranşehir Hâkimi-Antalya Hâkimliği'ne,
  73. Hava METE ÖZDEMİR-Viranşehir Hâkimi-Antalya Hâkimliği'ne,
  74. Ertuğrul SEMERCİ-Viranşehir Hâkimi-Adana Hâkimliği'ne,
  75. Neslihan ŞAHİN-Viranşehir Hâkimi-Adana Hâkimliği'ne,
  76. Hanifi ÇELİK-Viranşehir Hâkimi-Zonguldak Hâkimliği'ne,
  77. Necmettin ÖTER-Viranşehir Hâkimi-Sakarya Hâkimliği'ne,
  78. Başak KIR-Viranşehir Hâkimi-Eskişehir Hâkimliği'ne,
  79. Burak KIR-Viranşehir Hâkimi-Eskişehir Hâkimliği'ne,
  80. Emre DİŞLİ-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,
  81. Emrah BİRİNCİ-Şanlıurfa Hâkimi-İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,
  82. Tuğşad Buğra KIYAK-Ceylânpınar Hâkimi-Elmalı Hâkimliği'ne,
  83. Ahmet ÇAKMAK-Akçakale Hâkimi-Hakkâri Hâkimliği'ne,
  84. Figen GÜRBÜZ-Akçakale Hâkimi-Mersin Hâkimliği'ne,
  85. Muhammed İkbal GEYİK-Ceylânpınar Hâkimi-Kırıkkale Hâkimliği'ne,
  86. Neslihan GEYİK-Ceylânpınar Hâkimi-Kırıkkale Hâkimliği'ne,
  87. Şule METİN-Şanlıurfa Hâkimi-Suluova Hâkimliği'ne,
  88. Ayşe ÖZKUL-Şanlıurfa Hâkimi-Eskişehir Hâkimliği'ne,
  89. Emine KANSUZ-Şanlıurfa Hâkimi-İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,
  90. Damla CEYLAN TOPRAK-Şanlıurfa Hâkimi-Lâpseki Hâkimliği'ne,
  91. Tuba ERGÜL-Akçakale Hâkimi (Adalet Bakanlığı Yetkili Tetkik Hâkimi)-İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,
  92. Mehmet Emrah TOPRAK-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-Lâpseki Cumhuriyet Savcılığı'na,
  93. Helin YAVUZER KILIÇ-Şanlıurfa Hâkimi-İstanbul Anadolu Hâkimliği'ne,
  94. Zübeyde ŞENOZAN YAŞAR-Şanlıurfa Hâkimi-Yalvaç Hâkimliği'ne,
  95. Zekeriya YAŞAR-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-Yalvaç Hâkimliği'ne,
  96. Yusuf GÜRBÜZ-Akçakale Cumhuriyet Savcısı-Mersin Hâkimliği'ne
  97. Dilek ÖZTÜRK-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-Mersin Cumhuriyet Savcılığı'na,
  98. İlteriş ALTINTAŞ-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-Develi Cumhuriyet Başsavcılığı'na,
  99. Emre BOZKURT-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-Kumluca Cumhuriyet Savcılığı'na,
  100. Batuhan BULUT-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-Küçükçekmece Cumhuriyet Savcılığı'na,
  101. Cahit COŞKUN-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-Susurluk Cumhuriyet Savcılığı'na,
  102. Ümit Murat AKKOYUN-Yeşilhisar Cumhuriyet Savcısı-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
  103. Abdülvahap DABAKOĞLU-Şanlıurfa Hâkimi-İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Üyeliği'ne,
  104. Hilal KÜÇÜK GÖNÜL-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-Muğla Cumhuriyet Savcılığı'na,
  105. Mehmet Akif GÜLCAN-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na,
  106. Hüseyin DURKUT-Şanlıurfa Ticaret Mahkemesi Başkanı-İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi Üyeliği'ne,
  107. İsmail METİN-Şanlıurfa Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı-Amasya Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı'na,

ŞANLIURFA'YA ATANAN SAVCI VE HAKİMLER İLE GÖREV YERLERİ

  1. Cuma ÇOBAN-Yalova Cumhuriyet Başsavcısı-Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı'na,
  2. Adem ERYILMAZ-Antalya Cumhuriyet Savcısı-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
  3. Birol IŞIK-Kırıkkale Cumhuriyet Savcısı-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
  4. Fatih AÇIL-Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Üyesi-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
  5. Kenan YİĞİT-Kurtalan Cumhuriyet Savcısı-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
  6. Nihan ARSLAN TOPRAK-Kuşadası Cumhuriyet Savcısı-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
  7. Osman Beraat ÇETİN-Karaburun Cumhuriyet Savcısı-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
  8. Ahmet Serdar KARAGÖZ-Menemen Cumhuriyet Savcısı-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
  9. Mehmet EGEMEN-Aliağa Cumhuriyet Savcısı-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
  10. Ahmet BÜLADİ-Burdur Cumhuriyet Savcısı-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
  11. Ferhat KEÇEBAŞ-Niğde Cumhuriyet Savcısı-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
  12. Hacer VEZİROĞLU-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-Hilvan Cumhuriyet Savcılığı'na,
  13. Ahmet Fatih ERDOĞAN-Çeşme Cumhuriyet Savcısı-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
  14. Ümit Can YILMAZ-Kırklareli Cumhuriyet Savcısı-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı'na,
  15. Mesuthan ÖZDEMİR-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği'ne,
  16. Gökhan AYDOĞAN-Ankara Cumhuriyet Savcısı-Akçakale Cumhuriyet Başsavcılığı'na,
  17. Uğur BENGİ-Balıkesir Cumhuriyet Savcısı-Akçakale Cumhuriyet Savcılığı'na,
  18. Mehmet Ali KÜRKCÜ-Denizli Cumhuriyet Savcısı-Akçakale Cumhuriyet Savcılığı'na,
  19. Hidayet BENGİ-Balıkesir Cumhuriyet Savcısı-Akçakale Cumhuriyet Savcılığı'na,
  20. Ali Rıza YILDIRIM-Aydın Cumhuriyet Savcısı-Akçakale Cumhuriyet Savcılığı'na,
  21. Fikret Efe ASMA-Bakırköy Cumhuriyet Savcısı-Akçakale Cumhuriyet Savcılığı'na,
  22. Yusuf Ziya BİLGİÇ-Tekirdağ Cumhuriyet Savcısı-Ceylânpınar Cumhuriyet Savcılığı'na,
  23. Akın ERTÜRK Torbalı-Cumhuriyet Savcısı-Ceylânpınar Cumhuriyet Savcılığı'na,
  24. Abdulnasir ÇEGİRDEK-Bakırköy Cumhuriyet Savcısı-Harran Cumhuriyet Savcılığı'na,
  25. Onur Hidayet ERKİN-Çorum Cumhuriyet Savcısı-Harran Cumhuriyet Savcılığı'na
  26. Yusuf SEZGİN-Mersin Cumhuriyet Savcısı-Harran Cumhuriyet Savcılığı'na,
  27. Ayşe DEMİR-Antalya Cumhuriyet Savcısı-Bozova Cumhuriyet Savcılığı'na,
  28. İlhami ÇEVİKER-Manavgat Cumhuriyet Savcısı-Suruç Cumhuriyet Savcılığı'na,
  29. Arzu ERKAN-Isparta Cumhuriyet Savcısı-Suruç Cumhuriyet Savcılığı'na,
  30. Ender Şamil SAĞDIÇ-İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcısı-Halfeti Cumhuriyet Savcılığı'na,
  31. Mehmet Said YILDIZ-İstanbul Cumhuriyet Savcısı-Halfeti Cumhuriyet Savcılığı'na,
  32. Hacer VEZİROĞLU-Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı-Hilvan Cumhuriyet Savcılığı'na,
  33. İbrahim Ethem MERCAN-Gebze Cumhuriyet Savcısı-Hilvan Cumhuriyet Savcılığı'na,
  34. Yakup DEMİR-Kahramanmaraş Cumhuriyet Savcısı-Hilvan Cumhuriyet Savcılığı'na,
  35. Rüstem SAYAR-Çorlu Cumhuriyet Savcısı-Suruç Cumhuriyet Savcılığı'na,
  36. Hanzade Fatma YALÇINTÜRK-Denizli Cumhuriyet Savcısı-Suruç Cumhuriyet Savcılığı'na,
  37. Mustafa Onur İRİDEMİR-Kocaeli Cumhuriyet Savcısı-Viranşehir Cumhuriyet Savcılığı'na,
  38. Deniz Şakir İYİCE-Mersin Cumhuriyet Savcısı-Viranşehir Cumhuriyet Savcılığı'na,
  39. Havva ERGEN-Küçükçekmece Cumhuriyet Savcısı-Viranşehir Cumhuriyet Savcılığı'na,
  40. Fatih Oğuzhan YURT-Kırıkhan Cumhuriyet Savcısı-Viranşehir Cumhuriyet Savcılığı'na,
  41. Esra AYDOĞAN-Van Cumhuriyet Savcısı-Siverek Cumhuriyet Savcılığı'na,
  42. Ahmet Rüfai ŞAHİN-Bor Cumhuriyet Başsavcısı-Siverek Cumhuriyet Başsavcılığı'na,
  43. Cihan Onur TÖLEK-İstanbul Cumhuriyet Savcısı-Siverek Cumhuriyet Savcılığı'na,
  44. Uğur BAŞ-İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcısı-Siverek Cumhuriyet Savcılığı'na,
  45. Mustafa ŞEFİK-İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcısı-Siverek Cumhuriyet Savcılığı'na,
  46. Aytaç KIZMAZ-Lâpseki Cumhuriyet Savcısı-Siverek Cumhuriyet Savcılığı'na,
  47. Esra AYDOĞAN-Van Cumhuriyet Savcısı-Siverek Cumhuriyet Savcılığı'na,
  48. Mustafa Kağan KARACA-İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcısı-Siverek Cumhuriyet Savcılığı'na,
  49. Seda ÖZKAN ASMA-Bakırköy Hâkimi-Akçakale Hâkimliği'ne,
  50. İlker TAŞDEMİR-Aydın Hâkimi-Akçakale Hâkimliği'ne,
  51. Ali TÜRK-Ankara Hâkimi-Bozova Hâkimliği'ne,
  52. Gökhan BAYRAK-Afyonkarahisar Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
  53. Başar ÇETİNKAYA-Kemer Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
  54. Ayhan BOYRAZ-Milâs Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
  55. Ömer ER-Bandırma Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
  56. Eda KAYA KANBULAT-Edirne Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne
  57. Nihat Eren ÜSTÜNDAĞ-Turgutlu Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
  58. Ayşenur MEYDANCI-Bozüyük Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
  59. Dilek ÇOBAN DEMİR-Niğde Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
  60. Berk APAK-Erciş Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
  61. Özge EROĞLU DOĞAN-İskilip Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
  62. İbrahim AYGÖREN-Sütçüler Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
  63. Necdet ERGÜL-Uşak Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
  64. Tuğba TÜRK-Yargıtay Tetkik Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
  65. Fatma YAKIŞAN-Merzifon Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
  66. Seda CANSU BAYRAK-Afyonkarahisar Hâkimi-Şanlıurfa Hâkimliği'ne,
  67. Büşra UÇAR-Denizli Hâkimi-Akçakale Hâkimliği'ne,
  68. Yunus BASAT-Isparta Hâkimi-Ceylânpınar Hâkimliği'ne,
  69. Hilmi KARAKAŞ-Alanya Hâkimi-Ceylânpınar Hâkimliği'ne,
  70. Mehmet ELİK-Antalya Hâkimi-Ceylânpınar Hâkimliği'ne,
  71. Şehadet ÖZTÜRK-Denizli Hâkimi-Ceylânpınar Hâkimliği'ne,
  72. Emrah KAYASAN-İstanbul Hâkimi-Harran Hâkimliği'ne,
  73. Fahri ARTUN-Kahramanmaraş Hâkimi-Harran Hâkimliği'ne,
  74. İrem Beril METİN-Isparta Hâkimi-Harran Hâkimliği'ne,
  75. İsmail AKDAŞ-İstanbul Anadolu Hâkimi-Halfeti Hâkimliği'ne,
  76. Nilüfer Funda SOLAK-Kahramanmaraş Hâkimi-Halfeti Hâkimliği'ne,
  77. Bengü ALAN-Küçükçekmece Hâkimi-Halfeti Hâkimliği'ne,
  78. Tuğba ARSLANTAŞ IŞIKTEKİN-Manavgat Hâkimi-Şanlıurfa Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı'na,
  79. Necati Efe IŞIKTEKİN-Manavgat Hâkimi-Bozova Hâkimliği'ne,
  80. Gülşah CAVULDAK-Konya Hâkimi-Suruç Hâkimliği'ne,
  81. Murat MACİT-Eskişehir Hâkimi-Suruç Hâkimliği'ne,
  82. Afife SÖZER-Ankara Batı Hâkimi-Suruç Hâkimliği'ne,
  83. Helin Neval TEKİN MELİK-Denizli Hâkimi-Suruç Hâkimliği'ne,
  84. Hülya MEŞŞE TÜMER-İzmir Hâkimi-Suruç Hâkimliği'ne,
  85. Barış ORUN-Isparta Hâkimi-Suruç Hâkimliği'ne,
  86. Ali KÖKTÜRK-Denizli Hâkimi-Suruç Hâkimliği'ne,
  87. Ali ASLAN-Zonguldak Hâkimi-Viranşehir Hâkimliği'ne,
  88. Emine BOZDAŞ-İstanbul Anadolu Hâkimi-Viranşehir Hâkimliği'ne,
  89. Hüseyin DENİZLİ-Büyükçekmece Hâkimi-Viranşehir Hâkimliği'ne,
  90. Onur ÖZÜER-İstanbul Anadolu Hâkimi-Viranşehir Hâkimliği'ne,
  91. Ayşe Nur COŞKUN-Trabzon Hâkimi-Viranşehir Hâkimliği'ne,
  92. Kübra ÇAL-Denizli Hâkimi-Viranşehir Hâkimliği'ne,
  93. Hülya İRİDEMİR-Kocaeli Hâkimi-Viranşehir Hâkimliği'ne,
  94. Gamze ATİLLA-Ortaca Hâkimi-Viranşehir Hâkimliği'ne,
  95. Ahmet DEMİR-Pazarcık Hâkimi-Viranşehir Hâkimliği'ne,
  96. Nazik Elvan ÖZTÜRK-Tufanbeyli Hâkimi-Viranşehir Hâkimliği'ne,
  97. Murat DURAK-İstanbul Anadolu Hâkimi-Siverek Hâkimliği'ne,
  98. Nesibe KÖKER YARGICI-Bolu Hâkimi-Siverek Hâkimliği'ne,
  99. Elifnur KAYA-Hatay Hâkimi-Siverek Hâkimliği'ne,
  100. Recep ÇAĞLAK-Uşak Hâkimi-Siverek Hâkimliği'ne,
  101. Hilal KILIÇ KOÇAK-Bolvadin Hâkimi-Siverek Hâkimliği'ne,
  102. Emine KARACA-İstanbul Anadolu Hâkimi-Siverek Hâkimliği'ne,
  103. Esma ŞEFİK-İstanbul Anadolu Hâkimi-Siverek Hâkimliği'ne,
  104. Nurbanu AYDIN HANCİ-Ankara Hâkimi-Siverek Hâkimliği'ne,
  105. Emel GÜVEN-Büyükçekmece Hâkimi-Siverek Hâkimliği'ne,
  106. Tuğçe YAZICI-Ankara Hâkimi-Siverek Hâkimliği'ne,
  107. Burcu Ecem KARADOĞAN BAŞ-İstanbul Anadolu Hâkimi-Siverek Hâkimliği'ne,
  108. Bedri AYDOĞAN-Van Hâkimi-Siverek Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı'na,
  109. Fethi ŞENGİL-İstanbul Anadolu Hâkimi-Şanlıurfa Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı'na atandı.

BİHA


- Gazete İpekyol, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.gazeteipekyol.com/haber/11177238/iste-urfanin-yeni-hakim-ve-savcilari