Urfa'da flaş atamalar! İsimler değişti

İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı il merkezinde bulunan Eyyübiye Eğitim Araştırma Hastanesi, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Balıklıgöl Devlet Hastanelerinde görev değişiklikleri oldu.

Buna göre; Balıklıgöl Devlet Hastanesine vekaleten atanan Dr. Eyüp Şelli’nin asaleten ataması yapıldı. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine Anestezi Bölüm Hocası Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Kaya atandı.

Ceylanpınar Devlet Hastanesine de başhekim ataması gerçekleşirken, aynı zamanda il merkezinde bulunan hastanelerdeki idarecilerde de görev değişikliğine gidildi.

Halk Sağlığı Başkanlığına, Harran Üniversitesi Çocuk Hastalıkları Anabilim Dalı hocalarından Dr. Öğr. Üyesi. Abdullah Solmaz atandı.

ERKUŞ: URFA ÖNEMLİ BİR YERDE

İl Sağlık Müdürü Erkuş, yaptığı açıklamada, "Şanlıurfa konum itibariyle önemli bir yerde. Her geçen gün gelişen ve hızla büyüyen modern bir ilimiz. Şu ana kadar hastanelerimizde görev yapan hastane idarecilerimize teşekkürlerimi iletirim" dedi.

Yeni atanan başhekim ve yöneticilerin sağlık alanında fayda sağlayacak özverili çalışmalarından dolayı mutlu olduğunu dile getiren Erkuş, yeni Urfa'ya hayırlı olmasını diledi.

Erkuş, şu ifadeler ile sözlerine son verdi:

"Şanlıurfa’da yaşayan insanlarımızın sağlığı bizim için her şeyden daha önemli. Ben ve tüm çalışma arkadaşlarım Şanlıurfa’da sağlık hizmetlerinde güzel işler yapmak istiyoruz. Halkımıza sağlık alanında en iyi hizmeti sunmaya gayret edeceğiz. Şanlıurfa halkı hizmetin en iyisine layıktır."

BİHA

- Gazete İpekyol, Sağlık bölümünde yayınlandı
https://www.gazeteipekyol.com/haber/9281664/urfada-flas-atamalar-isimler-degisti