Karaköprü’nün Bolu kampı sona erdi

TFF 3. Lig 3. Grup’ta mücadele edecek olan Karaköprü Belediyespor, kendi tesislerinde başladığı yeni sezon hazırlıklarını daha sonra Bolu kampıyla sürdürdü. Teknik Direktör Hüseyin Dağ yönetiminde Bolu kampında günde çift idman yaparak yoğun bir şekilde sezona hazırlanan Şanlıurfa temsilcisi, burada yaptığı 4 hazırlık maçıyla da takımdaki eksikleri fark etti. Bolu kampını verimli geçiren Karaköprü’de, Teknik Direktör Hüseyin Dağ tarafından futbolculara 3 günlük izin verildi. 20 Ağustos’ta Karaköprü Tesisleri’nde bir araya gelecek futbolcular, burada yeni sezon hazırlıklarına devam edecek.

DAĞ: İYİ HAZIRLANIYORUZ

Karaköprü Belediyespor Teknik Direktörü Hüseyin Dağ, yeni sezona iyi bir şekilde hazırlandıklarını söyledi. Bolu kampının çok verimli geçtiğini vurgulayan Dağ, “Burada yoğun bir hazırlık dönemi geçirdik. Hazırlık maçları da yaparak, takımdaki eksiklikleri fark ettik. Takımdaki uyum sorununu gidermek için yaptığımız hazırlık maçlarımız da çok iyi geçti.

İyi bir kamp dönemi geçirdik, bundan sonra kendi tesislerimizde hazırlıklarımızı sürdüreceğiz. İnşallah sezona güzel bir şekilde başlayacağız” dedi.

BİHA

- Gazete İpekyol, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.gazeteipekyol.com/haber/9289855/karakoprunun-bolu-kampi-sona-erdi