Keşküş: Türkiye her zaman sizin yanınızda olacak

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Karaköprü Gençlik Merkezi sığınmacı yetim ve öksüzlerin yüzünü güldürdü.

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Karaköprü Gençlik Merkezi sığınmacı yetim ve öksüzlerin yüzünü güldürdü.

Said Yardım Derneğinin öncülüğünde Karaköprü Gençlik Merkezinde gerekçeleşen programda Kuran cüzü ezberleyen 100 kişiye ve 50 yetim aileye para yardımında bulunuldu. Gerçekleştiren programda Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Hakan Keşküş, Türkiye’nin mülteci kardeşlerinin her zaman yanında olduğunu vurgulayarak sofralarının onlar için açık olduğunu söyledi. Yaşadıkları acının büyük ve ölçülemez olduğunu sözlerine ekleyen Keşküş, “Kendi topraklarından ayrılmanın acısı ölçülemez. Bizler her zaman yanınızda olacağız Türkiye’nin sofrası en büyük sofra soframızı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Türkiye her zaman sizin yanınızda olacak” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından yetim çocuklar ülkelerinde yaşanan iç savaşın sona ermesi için gösteri yaptı. Program Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Hakan Keşküş ve Said Yardım Derneği yöneticilerinin gösteri yapan çocuklara oyuncak dağıtmasıyla son buldu.

(HABER MERKEZİ)

- Gazete İpekyol, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.gazeteipekyol.com/haber/9293662/keskus-turkiye-her-zaman-sizin-yaninizda-olacak