Viranşehir kırsalında yol yapım ağı genişliyor

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, üst yapı çalışmaları kapsamında Derince (Meşrute) Kırsal Mahallesinde sathi asfalt kaplama serimine başladı. Ekipler, 3 kilometrelik mahalle içi yollarda dolgu, tesviye ve yol genişletme çalışmasının ardından sathi asfalt kaplama serimi gerçekleştirdi.

Daha güzel ve daha yaşanılabilir bir Viranşehir hedefiyle çalışmaların devam ettiğini belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, 2021 yılı plan ve program çerçevesinde hem merkez, hem de kırsal mahallelerde üst yapı çalışmaların devam ettiklerini söyledi.

Hedeflerinin vatandaşlara sıkıntısız ve sorunsuz bir ulaşım sağlamak olduğunu ifade eden Ekinci, “Allah’ın izniyle hem ilçe merkez hem de kırsal mahallelere hizmet götürmedik, Mahalle, Cadde ve sokak bırakmayacağız” dedi.

Derince Mahalle Muhtarı İbrahim Halil Yıldırım ise, uzun yıllardır hizmet göremeyen mahallenin AK Belediyecilik sayesinde hizmetle tanıştığını söyleyerek, başta Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci olmak üzere emeği geçen tüm ekibe teşekkür etti.

BİHA

- Gazete İpekyol, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.gazeteipekyol.com/haber/9299471/viransehir-kirsalinda-yol-yapim-agi-genisliyor