Eyyübiyelilerden 'Gençlik Merkezi'ne ilgi

Eyyübiye Belediyesi Gençlik Merkezleri, gençlerin uğrak mekanları olmaya devam ediyor.

Sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında gençlere yönelik birçok aktiviteye ev sahipliği yapan ve gençleri hem milli ve manevi değerler noktasında aşılayan hem de onların sportif ve kültürel faaliyetlere katılımını sağlayan Eyyübiye Belediyesi, bu çalışmalarıyla da göz dolduruyor. Bünyesindeki Gençlik Merkezlerinde çeşitli kurslarla gençleri ağırlayan Eyyübiye Belediyesi, alanında uzman eğitmenler ile gençlerin eğitim, kültür ve sportif alanlardaki gelişimine katkı sağlıyor.;

Eyyübiye Belediyesi Şehit Muhammed Cihangir Gençlik Merkezinde; Kur-an, resim, bilgisayar ve satranç kursuna katılan gençler, kendilerine sunulan imkanlardan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a teşekkür etti.

Çok rahat ortamlarda uzman eğitmenler tarafından eğitildiklerini belirten gençler, "Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Kuş’a teşekkür ederiz. Bizlere bu ortamları sağlayan hocalarımıza da teşekkür ederiz. Başkanımız Mehmet Kuş’tan ricamız bu gençlik merkezlerinin sayılarını artırmalarıdır" şeklinde konuştu.

İPEKYOL

- Gazete İpekyol, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.gazeteipekyol.com/haber/9306699/eyyubiyelilerden-genclik-merkezine-ilgi