Türk-İş, Tipioğlu'na taziye ziyaretinde bulundu

Türk-İş’e bağlı sendikaların Şanlıurfa Şube Başkanları İstanbul’da meydana gelen patlamada hayatlarını kaybeden Emniyet Mensupları için Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’na taziye ziyaretinde bulundu.

Türk-İş Şanlıurfa İl Temsilcisi ve Tes-İş Şube Başkanı Ramazan Düzme ile birlikte Yol-İş Sendikası Şube Başkanı Emin Kubat, Belediye-iş Sendikası Başkanı AdemŞiltak, Sağlık İş Sendikası Şube Başkanı Ramazan Güneş ve Sendikaların Şube Yöneticileri katıldı.

Şanlıurfa Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Türk-İş’e bağlı sendikaların yapmış oldukları ziyaretten memnuniyeti dile getirerek “ Türk-İş’in böyle bir ziyareti çok anlamlıdır. Teröre karşı bizimle beraber devletimiz ile beraber olmaları biz güç vermektedir. Biz vatandaşlarımızın emniyeti için gece gündüz çalışmaktayız, el birliği bu terörden kurtulacağız” dedi.

DÜZME: ACIMIZ KELİMELER İFADE EDİLEMEYECEK KADAR BÜYÜK

Türk-İş Şanlıurfa İl Temsilcisi ve Tes-İş Şube Başkanı Ramazan Düzme “10 Aralık 2016 Cumartesi günü bir futbol müsabakası sonrası meydana gelen terör eylemleri, bu eylemler sonucu polis- sivil şehitler vermemiz ve onlarca insanımızın yaralanması emekçileri olarak bizleri de derinden yaralamıştır. Acımız, üzüntümüz kelimelerle ifade edilemeyecek kadar büyüktür. Uzun bir süreden beri, devletimizi ve milletimizi bölgesel ve küresel bir aktör olma hedefinden saptırmak, istikrarsızlaştırmak ve uydu devlet haline getirmek için çok cepheli bir savaşa maruz kaldığımız gün gibi aşikardır. Çok cepheli savaşa top yekûn mücadele vermek bir yükümlülük ve zorunluluktur. Emekçiler olarak her zaman olduğu gibi bugün de devletimizi koruma ve yılmadan/bezmeden büyük fedakarlıkla görev yapan polisimizi ve güvenlik güçlerimizi destekleme kararlılığımızı bir kez daha açıkça kamuoyu önünde ifade ediyoruz. İdeolojisi, amacı ne olursa olsun, terörün her türlüsünü şiddetle lanetliyoruz. Vatanınız, milletimiz ve bayrağımız için can veren şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve milletimize baş sağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz” diye konuştu.

(HABER MERKEZİ)

- Gazete İpekyol, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.gazeteipekyol.com/haber/9319290/turk-is-tipiogluna-taziye-ziyaretinde-bulundu