Haliliye'de halı dağıtımı

Haliliye Belediyesi, ilçe genelindeki eğitim kurumlarının ve ibadethanelerin ihtiyaç duyduğu alanları yeni halılarla donatarak öğrencilerin ve vatandaşların daha düzgün bir ortamda ibadetlerini yapmalarına olanak sağlıyor.

Haliliye belediyesi sosyal belediyecilikte çığır açmaya devam ediyor. Başkan Fevzi Demirkol'un talimatlarıyla merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan hizmetlerini sürdürmeyi devam ettiren Haliliye Belediyesi, temel belediyecilik çalışmalarının yanı sıra, sosyal alanda da çalışmalarını sürdürüyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından Haliliye İlçesinde ibadethanelerin ve eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Merkez ve kırsal mahallelerde bulunan ibadethanelerin talep edilen ve belirlenen ihtiyaçlarına cevap veren Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, yaptığı bu hizmetlerle halkın taktirini toplamaya devam ediyor.

İlçe genelindeki okullardan ve ibadethanelerden gelen taleplerin değerlendirilmesi sonucu Osmangazi Camisi Kadın Taziye Evi ve Kur’an kursu ile Veysel Karani İmam Hatip Ortaokulu’nda mescitlere yeni halılar döşendi Mescitlere gerekli halıları temin eden Haliliye Belediyesi, öğrencilerin daha temiz bir ortamda ibadet yapmasını sağladı. Yapılan halı yardımları nedeniyle duydukları memnuniyeti dile getiren cami hocaları ise taleplere anında yanıt veren Başkan Fevzi Demirkol ve Haliliye Belediyesi’ne teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

- Gazete İpekyol, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.gazeteipekyol.com/haber/9324171/haliliyede-hali-dagitimi