Çiftçi: Harran'da daha çok çalışacağız

Harran’da yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Nihat Çiftçi, Harran için daha çok çalışacaklarını söyledi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Harran ilçesindeki incelemeler ve çalışmalar çerçevesinde ilçe esnafı ve Kadın Destek Merkezindeki kadınlara çalışmalarında başarılar diledi. İlçede yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Çiftçi ve beraberinde Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, İlçe Kaymakamı Temel Ayça ve ilçe meclis üyeleriyle birlikte Kadın Destek Merkezini ziyaret ederek kadınların ürettikleri el işi çalışmaları incelediler. Kadınların yöresel ürünlerini inceleyen Başkan Çiftçi, Belediye olarak her zaman kadınların yanında olduğunu belirtti.

ESNAF DA UNUTULMADI

Çiftçi ve beraberindekiler daha sonra esnafı ziyaret ederek bol kazanç dileklerini iletti. Başkan çiftçi, İlçede bulunan İsa Altınboğa isimli 5 yaşındaki engelli çocuğun ailesini ve çocuğu ziyaret etti. AK Parti Harran ilçe Aralık Ayı Danışma Meclisi Toplantısına katılan Başkan Çiftçi, ülkemizin içinden geçtiği sürece değinerek, söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyerek birlik ve beraberlik içerisinde zor süreci aşmamız gerektiğini belirtti. Yerel çalışmalara da değinen Başkan Çiftçi; "Halkımız için, memleketimiz için çalışacağız. Harran'ımız için çalışacağız. Tasarım projesini ihale ettik. Park yapımına başlayacağız. Semt pazarı, Gençlik merkezi, sosyal tesislerin yapımına başlayacağız. Harran'ı daha da güzelleştireceğiz" diyerek Büyükşehir Belediyesi olarak Harran'da yapılan çalışmaları Harran AK Parti Teşkilat üyelerine anlattı. Son olarak Harran Belediye Başkanlığını ziyaret ederek Başka Mehmet Özyavuz ve Belediye Meclis Üyeleriyle bir araya gelen Başkan Nihat Çiftçi: "Kadrolarımız çok iyi. Bakış açımız pozitif. Harran'da daha güzel işler yapacağız. Harran daha güzel bir tasarımla güzelleşecek" dedi. İlçe Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Büyükşehir Belediyesiyle birlikte ilçeye çalışmaları sürdürdüklerini ifade etti. (HABER MERKEZİ)

- Gazete İpekyol, Güncel bölümünde yayınlandı
https://www.gazeteipekyol.com/haber/9325014/ciftci-harranda-daha-cok-calisacagiz