Şanlıurfaspor’un kupa maçı 10 Kasım’da

Ziraat Türkiye Kupası 4. turunda Denizlispor ile karşılaşacak olan Şanlıurfaspor'un maç programı belli oldu....

Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maçlarının programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından yapılan açıklamaya göre kupada 4. tur karşılaşmaları 8, 9 ve 10 Kasım tarihlerinde oynanacak.

Buna göre, TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Şanlıurfaspor kupada eşleştiği Denizlispor ile maçını 10 Kasım Perşembe günü oynayacak. Karşılaşma Denizli Atatürk Stadı’nda saat 17.00’da başlayacak.

8, 9 ve 10 Kasım’da oynanacak tüm müsabakaların programı şöyle:

8 KASIM SALI:

13.00 Kasımpaşa - 1461 Trabzon (Recep Tayyip Erdoğan Stadı)

14.00 Erzurumspor - Esenler Erokspor (Erzurum Kazım Karabekir Stadı)

14.00 Yeni Malatyaspor-Uşakspor (Malatya Yeni Stadyumu)

15.00 Alanyaspor-Sakaryaspor (Kırbıyık Holding Stadyumu)

17.00 Ankaragücü - Amed Sportif Faaliyetler (Eryaman Stadyumu)

19.00 Adana Demirspor - Nazilli Belediyespor (Yeni Adana Stadyumu)

21.00 Galatasaray –Ofspor (Ali Sami Yen Spor Kompleksi)

9 KASIM ÇARŞAMBA:

13.00 Ankara Keçiörengücü–Bulvarspor (Aktepe Stadı)

13.00 Giresunspor–Ankaraspor (Çotanak Spor Kompleksi)

13.00 Ümraniyespor - Efeler 09 Spor (Ümraniye Şehir Stadı)

14.00 Manisa FK - 23 Elazığ FK (Mümin Özkasap Stadyumu)

14.00 Altınordu –Bodrumspor (Tire Gazi Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Bandırmaspor - Karacabey Belediye (Bandırma 17 Eylül Stadyumu)

14.00 Boluspor - Tarsus İdman Yurdu (Bolu Atatürk Stadyumu)

14.00 Gençlerbirliği - Bayburt Özel İdare Spor (Eryaman Stadyumu)

14.00 Eyüpspor–Düzcespor (Eyüp Stadı)

15.00 Samsunspor– Adanaspor (Yeni 19 Mayıs Stadı)

17.00 Antalyaspor –Pendikspor (CorendonAirlines Park Antalya Stadı)

19.00 Gaziantep FK - Belediye Kütahyaspor (Kalyon Stadyumu)

21.00 Beşiktaş - Serik Belediyespor (Vodafone Park)

10 KASIM PERŞEMBE:

13.00 İstanbulspor - Etimesgut Belediyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.00 Tuzlaspor - Isparta 32 Spor (Sancaktepe 15 Temmuz Stadı)

14.00 Göztepe –Bucaspor (Gürsel Aksel Stadı)

15.00 Çaykur Rizespor –Kırklarelispor (ÇaykurDidi Stadyumu)

17.00 Denizlispor –Şanlıurfaspor (Denizli Atatürk Stadı)

19.00 Fatih Karagümrük - Kırşehir FK (Stat henüz açıklanmadı)

21.00 Kayserispor - Sivas Belediye Spor (RHG EnerTürk Enerji Stadyumu).

BİHA


27 Eki 2022 - 11:17 Şanliurfa- Asayiş