Eyyübiye’ye yeni yatırımlar

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Batıkent Mahallesinde tenis kortu ile başlayacak projenin eğitim otağı, botanik park ve peyzaj alanlarıyla devam edeceğini ifade etti....

EYYÜBİYE -Batıkent Mahallesinde yeni yapılacak eğitim otağı, tenis kortu, botanik park ve peyzaj alanında, Başkan Yardımcıları Abdullah Toprak ve Mehmet Elgün, Meclis Üyeleri Ahmet Çoban, Mahmut Birinci ve teknik ekibiyle incelemelerde bulunan Başkan Kuş, yapılan yatırımların halkın her kesimine hitap edeceğini ifade etti.

Başkan Kuş, mahallede vatandaşların kendilerinden tenis kortu talebi ve bunun yanında öğrencilerin eğitimine destek olmak amacıyla, ders çalışabilecekleri eğitim otağı ihtiyacı olduğunu belirterek, “Yine mahalle sakinlerimizin burada botanik park yapılması talepleri vardı. Biz de onların isteğini talimat olarak addettik ve talimatımızı verdik” dedi.

Proje alanında ilk olarak tenis kortunun, gelecek hafta da eğitim otağının temelini atacakları bilgisini veren Başkan Kuş, projenin peyzaj alanı düzenlemesi ve bahar aylarında botanik bahçesi ile tamamlanacağını söyledi.

BİHA


04 Kas 2022 - 10:33 Şanliurfa- Asayiş