Başkan Ekinci’den Şanlıurfa halkına teşekkür

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine katılım sağlayan Viranşehir başta olmak üzere tüm Şanlıurfa halkına teşekkür etti....

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa’da düzenlenen Toplu Açılış Mitingine 110 bin kişinin katıldığını belirterek, Şanlıurfalıların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha sevgiyle bağrına bastığını söyledi.

Viranşehir ilçesinden de AK Parti İlçe Başkanlığı ile yaptıkları organizasyonla binlerce kişinin araçlarla yaptıkları konvoy halinde Şanlıurfa’ya giderek mitinge katılım sağladığına da dikkat çeken Ekinci, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Urfa mitinginde coşkularına ortak olan Viranşehir başta olmak üzere tüm Şanlıurfa halkına teşekkür etti.

Ekinci, Şanlıurfa’nın bir kez daha muhteşem duruş sergilediğini vurgulayarak, “Viranşehir ve Şanlıurfa ile bir kez daha gurur duyuyoruz. Onlar için ne yapsak azdır”.

Başkan Ekinci, açılışı gerçekleştirilen Şanlıurfa Abide Kavşağı, Şanlıurfa Kuzeybatı Çevre Yolu, Abide Kavşağı İlave Köprü, Viranşehir Pompaj Sulaması 1. ve 2. Kademe ve Viranşehir Pompaj Sulaması Pompa İstasyonu ile yapımı tamamlanan diğer projelerin de hayırlı olmasını diledi.

BİHA


03 Ara 2022 - 18:48 Şanliurfa- Asayiş