Yeniden Refah Partisi İl Başkanı: Urfa'da değişim zamanı geldi

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu yeniden oluşacak yönetim kurulu ile birlikte yollarına dolu düzgün devam edeceklerini belirterek "Şanlıurfa'da değişim zamanı gelmiştir" dedi.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı: Urfa'da değişim zamanı geldi

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ŞANLIURFA- Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı'nca bugün bir basın açıklaması düzenlendi.

Açıklamayı partinin yeni il başkanı Ahmet Yetimoğlu yaptı. Kendisine verilen başkanlık görevinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yetimoğlu "Çok gururluyum, çok mutluyum, huzurluyum, ne mutlu bana ki Şanlıurfa gibi bir ilde Yeniden Refah’ın şahlanışını hep birlikte ayağı kaldırılmak için görev verildi. Bunun da yabancısı değiliz. Bunu da yapabilecek kapasite ekibimiz var. Bunun üstüne ne koyabiliriz onun çabalarını göstermekteyiz" dedi.

"ŞANLIURFA'DA DEĞİŞİM ZAMANI GELDİ"

Şanlıurfa'da değişim zamanının geldiğini ifade eden Başkan Yetimoğlu şöyle konuştu:

"Bundan sonraki süreçte de inşallah il başkanlığında 13 tane ilçemizle birlikte, Şanlıurfa'yı yeniden  hak ettiği yere taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Bundan başka da çaremiz yoktur. Zaten insanların bizlere teveccühü oldukça fazla, yeter ki seçmenimize dokunabilelim ve bu dokunuşlar sonucunda partimizde gün geçtikçe sayılarımız artıyor. Üye sayımız artıyor, yeniden oluşacak olan yönetim kurulu ile birlikte yolumuza dolu düzgün devam edeceğiz inşallah. Çünkü Şanlıurfa'da değişim zamanı gelmiştir. Daha doğrusu Türkiye'de de değişimin zamanı gelmiştir."

"İNSANLARIN YENİDEN REFAHA İHTİYACI VAR"

Ekonomik sorunlara değinen Başkan Yetimoğlu, sorunlar nedeniyle hükümeti şu sözlerle eleştirdi:

"21 yıldır iktidarda olan bir zihniyetin tek başına ve çok güçlü bir şekilde iktidarda olan zihniyet eğer 21 yıl içerisinde bunları düzeltememişse bundan sonraki süreçte de asla düzeltme şansı yoktur. Çünkü tarih boyunca hiçbir dönemde bu iktidar kadar halkımız hiç kimseye şans vermemiş, tam 21 yıldır ülkenin geldiği nokta ortada insanlarımızın daha refah içerisinde daha huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için yeniden refaha ihtiyaçları var. Bu potansiyelde bizde varız.

"KENDİMİZ İÇİN DEĞİL HALKIMIZ İÇİN İSTİYORUZ"

Hem Şanlıurfa'da hem ülke genelinde sorunların takipçisi olacaklarını dile getiren Başkan Yetimoğlu şöyle konuştu:

Şanlıurfa'da daha önceden de olduğu gibi bundan sonraki süreçte de yeniden refahla insanlarımızın yüzü gülecek, esnafımızın yüzü gülecek, memurumuzun yüzü gülecek, işçimizin yüzü gülecek ve emeklimizin yüzü gülecek. Biz ise hiçbir zaman kendimiz için hiçbir şey istemiyoruz. Halkımız için istiyoruz. Memleketimiz için istiyoruz. İnsanlarımız için istiyoruz. Emeklimiz için istiyoruz. Memurumuz için istiyoruz. İşçimiz için istiyoruz ve bunların tek temeli yüce meclisimizin içerisinden geçiyor ve en son cumartesi günü genel merkezde genel başkanımızın basın mensuplarıyla  görüştüğü toplantıda, yine üstüne basarak söylediği işçi ve memurlarımızın ve emeklilerimizin zor durumda olduklarını aybaşını zor getireceklerini söylemişti. Bir an önce bu arkadaşlarımıza gerekli olan zammın yapılması hususunda hükümete çağrıda bulunmuştu. Bu sadece bir tanesi bunların tamamının takipçisi olacağız. Biz genel Urfa'da, genel merkezde Türkiye'nin tamamında bunun takipçisi olmaya çalışacağız inşallah."

BİHA

 

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı: Urfa'da değişim zamanı geldi

İptal

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

0 Yorum

Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

Tekrar deneyiniz.