Harran'da tarihi festivalde büyük coşku!

Harran Sanat ve Müzik Festivali'ne Şanlıurfa merkez ve çevre ilçelerden binlerce kişi katıldı. Türkiye'nin sevilen şarkıcılarının sahne aldığı festivalde coşku fotoğraflara yansıdı....

HARRAN- Şanlıurfa'nın Harran ilçesi bu akşam tarihinde ilk kez böylesi büyük bir organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Harran Kaymakamlığı, Harran Belediyesi'nce düzenlenen Harran Sanat ve Müzik Festivali büyük bir coşkuyla ziyaretçilerini ağırlıyor. Harran Cumhuriyet Meydanı'ndaki festival kapsamında konserler için dev ekranlar ve büyük bir sahne kuruldu. Festivale Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Harran Kaymakamıİbrahim Gültekin, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz ile sadece Harran'da yaşayanlar değil Şanlıurfa merkez ve çevre ilçelerden de çok sayıda kişi katıldı.

Mr. Dosso Dossi'nin DJ performansı ile coşan kalabalık ışık gösterileri ile de tarihe anlara tanıklık etmiş oldu. İlçe sahne alan şarkıcıların sesleri ile dolup taşarken gökyüzüne uzanan ışıklar da görsel bir şölen oluşturdu. Ayrıca havai fişek gösterileri de yapıldı. Konser kapsamında Mustafa Sandal, Soner Sarıkabadayı, Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş şarkılarını festivale katılanlar için seslendiriyor.

Festivalde çok sayıda polis de görev alıyor.

BİHA


05 Kas 2022 - 22:13 Şanliurfa- Asayiş