İYİ Parti Akçakale’de İbrahim Toygar güven tazeledi

İYİ Parti, Akçakale’de 2. Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Gerçekleşen kongrede, mevcut başkan İbrahim Toygar yeniden seçilerek güven tazeledi....

İYİ Parti Akçakale İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresini, Akçakale Öğretmenevi’nde gerçekleştirdi. Kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Kongreye İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, İYİ Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Enver Keskinbicak, İYİ Parti İl Sekreteri Sedat Seymen ile çok sayıda partili katıldı.

İYİ Parti Akçakale 2. Olağan Kongresinde tek listeyle seçime giren İbrahim Toygar, tekrar İYİ Parti Akçakale İlçe Teşkilatı Başkanlığına seçildi. Toygar, seçime katılan delegelere teşekkür ederek, "Beni bu göreve layık gören hemşerilerime şükran borçluyum" dedi.

Toygar, konuşmasında şunları söyledi:

“Değerli iyilik hareketi gönüllüleri!

Bugünkü kongremizde aday olmamam için günlerdir uğraşıp kirli oyunlar oynayan, siyasi duayen diye ortalıkta dolaşarak halkımızı kandıran, en ufak eleştiriye bile tahammül edemeyip bizleri tehdit ederek hedef alan zavallılara en iyi cevabı bugünkü kongreyle verdiğimizi düşünüyorum.

Öncelikle oynanan bu oyunda, iyi parti genel başkanımız Sayın Meral AKŞENER il başkanımız sayın Mehmet Fedai Çakmaklı ve tüm Gönüldaşlarımızın gösterdiği sağ duyu ve özverili tavırlar sayesinde, Ödemiş olduğum bedelden, verdiğim tüm emeklere ahde vefa gösterilip bu oyunun oynanmasına müsaade etmemişlerdir. Sizlerin huzurunda başta genel başkanımız sayın Meral AKŞENER hanım efendiye, il başkanımız sayın Mehmet fedai Çakmaklıya ve tüm Gönüldaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İYİ ki varsınız.”

Kongre başarı temennilerinin ardından sona erdi.

BİHA


27 Kas 2022 - 16:53 Şanliurfa- Asayiş