Doğu ve Güneydoğu’nun en hızlı büyüyen ilçesi

Doğu ve Güneydoğu’nun en hızlı büyüyen ilçesi konumunda olan Karaköprü'de belediyenin, vatandaşların yol sıkıntısı çekmemesi için yeni yol kazandırma seferberliği sürdürürken, yeni açılan yollarla ilçedeki yol ağı her geçen gün genişliyor.

Doğu ve Güneydoğu’nun en hızlı büyüyen ilçesi

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karaköprü Belediyesi ilçeye hizmet noktasında çalışmalarını aralıksız sürdürürken yol hizmeti anlamında yoğun bir faaliyet yürütüyor. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, her geçen gün gelişen Mehmetçik ve Doğukent Mahallelerinde ihtiyaç dahilinde yeni yol açma çalışması yaparak ilçedeki yol ağını genişletiyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli de altyapı çalışmalarına önem verirken özellikle yeni konut alanlarında vatandaşların yol sıkıntısı yaşamaması için yol açma ve yenileme çalışması yapılması için fen işleri ekiplerine talimat veriyor.

Her geçen gün göç alan ve nüfus olarak büyüyen bir ilçeye hizmet etmenin sorumluluğunda olduklarını ifade eden Başkan Metin Baydilli, ilçenin yol ağını genişleterek vatandaşlara trafikte rahatlıkla seyahat edebilecekleri alternatif yollar sunduklarını dile getirdi.