Ekinci, koltuğunu minik Hiranur’a devretti

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık görevini 2. sınıf öğrencisi Hiranur Topal’a devretti....

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin koltuğuna, Dumlupınar İlköğretim okulu 2. sınıf öğrencisi Hiranur Topal temsili olarak oturdu. Öğretmenlerinin de eşlik ettiği ziyarette konuşan Hiranur Topal, kendisine koltuğunu teslim eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

TALİMAT YAĞDIRDI

Koltuğa oturur oturmaz birim müdürlerine talimat veren Topal, Viranşehir Belediyesi’nin özellikle daha çok öğrencilerin yanında olmasını istedi. Öğrencilere spor malzemesi konusunda da destek talep eden Hiranur, ayrıca telefonla aradığı Temizlik İşleri Müdürüne yarın Dumlupınar İlköğretim Okulu’nda iftar yapılacağını ve bunun öncesinde gerekli temizlik çalışmasının yapılmasını istedi.

EKİNCİ: GENÇLERİMİZ, GELECEĞİMİZİN TEMİNATIDIR

Koltuğunu Hiranur’a teslim eden Ekinci ise, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu geleceğin başkanı Hiranur’a teslim ettiğini belirterek, “Gençlerimiz bizim için çok önemli, geleceğimizin teminatıdır. Ülkemizin geleceği, milletimizin umudu olan bu çocuklarımız, inşallah gelecekte de şehrin yönetiminde önemli bir rol alacaklardır” dedi.

Başkan Ekinci, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kutlayarak, çocukların savaşsız, barış dolu bir dünyada yaşamalarını diledi.

Ziyaretin sonunda Başkan Ekinci, Hiranur Topal’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, kendisine çeşitli hediyeler verdi.

BİHA


23 Nis 2022 - 18:22 Şanliurfa- Asayiş