Başkan Ekinci başarılı sporcuları ödüllendirdi

Türkiye Şampiyonası’nda derece elde eden sporcuları makamında ağırlayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, başarılı sporculara çeyrek altın hediye etti....

VİRANŞEHİR- Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Ordu’da düzenlenen Kick Boks Türkiye Şampiyonası ve Eskişehir’de düzenlenen 2022 Şener Arslan Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası’nda dereceye giren Viranşehir Belediye Spor Kulübü sporcularını makamında ağırladı. Ziyarette Viranşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Nurettin Karakış, Viranşehir Belediyespor yönetimi ve antrenörleri de hazır bulundu.

Sporcuları aldıkları başarılı sonuçlardan dolayı tebrik ederek başarılar dileyen Başkan Ekinci, Bilek Güreşi Şampiyonasında Türkiye birincisi olmayı başaran Evindar Daban, Türkiye üçüncüsü Hakkı kaplan, Türkiye beşincisi Zelal Sarioğlu, Türkiye altıncısı Önder Genç ve Antrenörleri Şükrü Güngör’e çeyrek altın hediye etti. Ayrıca Kick Boks Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye ikincisi İbrahim Tuğay, üçüncüsü İrem Canbeyli, Point Fighting Türkiye üçüncüsü Dadvan Sino ve antrenörleri Gülbarin Ayaş ile Mazlum Oktay’ı da çeyrek altınla ödüllendirdi.

Başarılı sporcular ve antrenörleriyle sohbet eden Başkan Ekinci, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Viranşehir Belediyesi olarak spora her türlü katkıyı vereceklerini söyledi.

Altınları sporculara hediye eden Ekinci, başarılı sporcuların kendilerini gururlandırdığını belirterek, “Viranşehir’i başarılı bir şekilde temsil ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah yeni nesilleri de yanınıza alarak yeni başarılara imza atarsınız. Biz her zaman sizin emrinizdeyiz” diye konuştu.

BİHA


29 Nis 2022 - 15:32 Şanliurfa- Asayiş