Vali Erin: “Bayramınız kemerli olsun”

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin Ramazan Bayramını münasebetiyle bir mesaj yayımladı....

Vali Erin mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yüce dinimizin emri üzerine, mübarek Ramazan ayının türlü manevi güzelliklerini yaşayarak ifa ettiğimiz oruç ibadetlerimizin Allah (cc) katında kabul olmasını diliyor, tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.

Bir araya gelerek; birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, küslükleri bitirdiğimiz, özellikle yetim çocukları sevindirdiğimiz bayramların maneviyatını, hayatımızın her gününde yaşamamız gerektiği inancındayım.

Bayram tatili süresince yakınlarıyla bayramlaşmak, memleket hasretini gidermek veya tatile çıkmak gibi çeşitli sebeplerle yollarda olacak vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için bundan önce olduğu gibi bu yıl da İçişleri bakanlığımız tarafından trafik denetimlerinin sıkı bir şekilde uygulanacağını kıymetli vatandaşlarımıza hatırlatmak istiyorum.


Trafikteyken “Bu Yolda Hep Birlikteyiz” anlayışıyla kurallara riayet edilmesini ve “Bi Hareketine Bakar Hayat” anlayışıyla emniyet kemerlerinin muhakkak takılmasını “Bayramınız Kemerli Olsun” diyerek vatandaşlarımızdan rica ediyorum.

Bu vesileyle kutsal vatan toprağında hür ve bağımsız şekilde yaşamamız için, yurt içinde ve yurt dışında görevde olan kahraman Mehmetçiklerimizin, bayram süresince halkımızın huzuru, güvenliği ve sağlığı için mesai yapacak tüm kamu görevlilerimizin ve tüm Şanlıurfalı hemşehrilerimin Ramazan bayramını tebrik ediyor, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum”.

BİHA


02 May 2022 - 10:36 Şanliurfa- Asayiş