Belediyeden uyarı! Son gün 31 Mayıs

Haliliye Belediyesi, emlak ilan-reklam ve çevre temizlik vergisi taksit ödemelerinde son gününün 31 Mayıs olduğunu duyurdu. Ödemeler belediye bünyesindeki 7 vezneden yapılırken, internetten ödeme kolaylığı da sunuluyor....

HALİLİYE- Haliliye Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Emlak Gelirler Birimi, 2022 yılı emlak, ilan- reklam ve çevre temizlik vergisi ilk taksit ödemelerinde son günün 31 Mayıs olduğunu duyurdu.

Yapılan açıklamada; vatandaşların mağdur olmamaları için son günü beklemeden ödemelerini yapmaları konusunda bilgilendirmede bulunuldu. Mükelleflerin, cezalı duruma düşmemek için 31 Mayıs’a kadar Haliliye Belediyesi bünyesindeki veznelerden ödeme yapabileceği belirtildi.

Ödemelerin yapılacağı 7 vezne noktası şu şekilde:

Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi, Haliliye Belediyesi Ek Hizmet Binası, Karakoyun İş Merkezi, Devteyşti Haliliye Camii Yanı, Haliliye tapu Müdürlüğü, Karşıyaka Zabıta Müdürlüğü ve 1. Toplanma Merkezi Karşısı.

Online ödeme nasıl yapılır?

Haliliye Belediyesi, taksit ödemeleri için vatandaşlara internet kolaylığı da sunuyor. mükelleflerin, “https://webportal.haliliye.bel.tr” adresinden ödemelerini “T.C. Kimlik Numara ile Tahsilat” bölümünden gerçekleştirilebileceği kaydedildi.

BİHA


12 May 2022 - 12:12 Şanliurfa- Asayiş