Belediye başkanı veda yemeği düzenledi

Yayımlanan son Valiler Kararnamesi ile Sivas Valiliğinden Şanlıurfa Valiliğine atanan Salih Ayhan'a Sivas Belediyesi tarafından veda programı yapıldı. Fahri hemşehrilik beraatı verilen Vali Ayhan, duygusal anlar yaşadı....

Sivas Belediyesi, Valililer Kararnamesi ile Şanlıurfa Valiliği'ne atananSalih Ayhanonuruna veda programı gerçekleştirdi.

Programa AK Parti ve MHP’nin Sivas milletvekillerinin yanı sıra Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, kentteki kurum müdürleri ve çok sayıda kişi katıldı.

Sivas Belediye Meclisi tarafından alınan kararla Vali Ayhan'a fahri hemşehrilik beratı verildi.Vali Ayhan, etkinlikte duygusal anlar yaşadı.

Vali Ayhan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Vefanın Şehri Sivas yıllarca omuz omuza, birlik ve beraberlik içinde çalıştığım ‘yol arkadaşlarıma’ gösterdikleri ‘vefa’ için teşekkür ediyorum. Bugün beni onurlandıran başkanımıza, milletvekillerimize, STK temsilcilerimize, tevazu gösteren tüm hemşerilerime minnettarım.”

BUGÜN SİVAS’TAN UĞURLANACAK

Öte yandan Vali Salih Ayhan, bugün Sivas’tan uğurlanacak. Sivas Valiliği’nden yapılan açıklamada, Ayhan’ın saat 16.00’da tarihi valilik binası önünden uğurlanacağı belirtildi.

BİHA


18 May 2022 - 10:28 Şanliurfa- Asayiş