Karaköprü'de iki mahallede stabilize yol çalışması yapıldı

Karaköprü’de Güllübağ ve Batıkent mahallerinde yeni açılan yollara stabilize malzeme serimi yapıldı....

KARAKÖPRÜ - Karaköprü Belediyesi ilçe genelinde ihtiyaçları karşılamak üzere yeni yol açma çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Güllübağ ve Batıkent Mahallelerinde imara açılan ve yeni yapılaşmaya başlayan alanlarda yeni yol açma çalışması gerçekleştirildi. Ekipler tarafından yola stabilize malzeme serimi yapıldı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, vatandaşların taleplerini en kısa sürede karşılamayı amaçladıklarını söyledi.

Başkan Baydilli, “Her geçen gün alan ve nüfus olarak büyüyen ilçemizde yeni yol ihtiyacını gidermek adına yollar açıyoruz. Hem merkezde hem de kırsalda farklı ekiplerimizle yeni yol çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Yol bizim için çok önemlidir, ilçemizin kalkınmasına ve gelişmesine önce yollardan başlamamız gerekiyor. Vatandaşımızın geçtiği yol düzgün değilse yaptığımız diğer çalışmaların anlamı yoktur. Bu anlamda gerçekten yoğun bir tempoyla, özveriyle yeni yollar açmak için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin program dahilinde ilçe genelinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını sürdüreceği kaydedildi.

BİHA


04 Tem 2022 - 14:19 Şanliurfa- Asayiş