Viranşehir Belediyespor’un yeni teknik direktörü belli oldu

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 2. Grupta mücadele eden Viranşehir Belediyespor, Teknik Direktör Seyithan Özdaş ile sözleşme imzaladı....

Teknik Direktör Serhat Gümüştaş ile yollarını ayıran Viranşehir Belediyespor, 58 yaşındaki tecrübeli hoca Seyithan Özdaş ile anlaştı.

Kulüp Başkanı Süleyman Çelik, “Ligde bulunduğumuz yerin farkındayız. Yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte birçok ismi masaya yatırdık. Bu isimler arasında Seyithan Özdeş hocanın ismi ön plana çıktı. Kendisini kulübümüze davet ettik. Karşılıklı istişarelerden sonra tecrübesi, bilgi birikimi ve bölgenin takımlarını iyi tanıması açısından kulübümüze faydalı olabileceğini değerlendirdik. Hocamızın takımımızı daha yukarılara taşıyacağına inancımız tamdır. Anlaşmamız her iki tarafa da hayırlı olsun” dedi.

Teknik Direktör Seyithan Özdaş ise, anlaşmanın iki tarafa da hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulunarak, Viranşehir Belediyespor’u hak ettiği hedeflerine ulaştırmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Son olarak Bal liginde Cizre Serhatspor’un teknik direktörlüğünü yapan Özdaş, daha öncede sırasıyla Mardin 1969 Spor, Ağrı 1970 Spor, Siirt İl Özel İdaresi Spor, Mardin 47 Spor, Tatvan Gençlerbirliği Spor, Mardin Spor, Diyarbakırspor, Kurtalan Spor, Kızıltepe Barışspor, Diyarbakır Kaya Pınar Belediyespor ve 72 Batmanspor’da görev almıştı.

Özdaş, futbolculuk döneminde Mardinspor, İzmir Telekospor, Batman Belediyespor ve Bismil Belediyespor formalarını giymişti.

BİHA


02 Kas 2022 - 11:20 Şanliurfa- Asayiş