Başkan Kuş: Bahar aylarında hizmete sunacağız

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Osmanlı ve Yenice Mahallelerindeki park ve sosyal donatı çalışmalarını yerinde inceledi....

EYYÜBİYE -Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, geçen yıl temeli atılan ve ilk etapta spor kompleksi hizmete sunulan proje alanında, iki hafta önce başlayan ikinci etap çalışmalarını Başkan Yardımcısı Abdullah Toprak, Meclis Üyesi Murat Karadaş ve Muhtar Hamza Göktaş’la değerlendirdi.

Toplam 22 bin metrekarelik alandan oluşacak projenin, 12 bin metrekarelik yeşil alanda taleplere göre uygulama yaptıklarını kaydeden Başkan Kuş, “İki hafta önce temelini atmış olduğumuz parkımızın yapım çalışmaları büyük hızla devam ediyor. İnşallah bir ay sonra yapımını tamamlayacağız ve bahar aylarında halkımızın hizmetine sunmuş olacağız.

Bu parkımızı yaparken hem muhtarlarımızın hem de vatandaşlarımızın fikirlerine başvurduk. Onlar, parkımızda oyun alanları, fitness aletleri, kamelyalar, banklar, piknik masaları talep ettiler. Onların da planlamasını birlikte yaptık. İnşallah bahar aylarında burayı halkımızın hizmetine sunacağız. Parkımız, şimdiden bölge sakinlerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

BİHA


05 Kas 2022 - 12:08 Şanliurfa- Asayiş