Urfa'da DEVA'lı başkandan Büyükşehir'e teşekkür!

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı kentte muhalefete yeni bir bakış getirdi ve "Hakkı teslim etmek gerekir" dedi ve Abide Kavşağı'nın kent trafiğini kısmen rahatlattığını söyleyerek emeği geçenlere teşekkür etti....

ŞANLIURFA- Şanlıurfa siyasetinde ilk denilebilecek bir hamle DEVA Partisi'nden geldi.

Kentte yanlış olduğunu düşündükleri projeler, mevcut sorunlar ile ilgili eleştirilerini gerek yazılı gerek kitle iletişim araçları ve sosyal medya aracılığı ile gündeme taşıyan Ahmet Tüysüz'den bu kez rakip partiye teşekkür geldi.

AK Partili Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nce kent trafiğini rahatlatmak adına Abide Kavşağı'nda geçtiğimiz ay Karaköprü Viyadüğü ardından da İpekyol Viyadüğü trafiğe açıldı.Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı, İpekyol Bulvarı, Necmettin Cevheri Bulvarı, Atatürk Bulvarı ile 18 Mart Çanakkale Caddesini birbirine bağlayan, Şanlıurfa kent trafiğinin can damarı olan Abide Kavşağı'nın yeni haliyle geçiş süresi kısaldı.

DEVA'LI BAŞKANDAN TEŞEKKÜR

DEVA Partisi İl Başkanı Tüysüz de haksız eleştiri yerine "Herkese hakkını teslim etmek gerekir" düşüncesiyle projede emeği geçenlere şu sözlerle teşekkür etti:

"Abide Kavşağı tüm eleştiri ve eksikliklerine rağmen şehrin trafiğini kısmen de olsa rahatlatmış görünüyor emek verenlere kendi adıma teşekkür ederim. Bu şehre katkı sunan taş üstüne taş koyan herkesten Allah razı olsun. Herkese hakkını teslim etmek gerekir."

BİHA


16 Ara 2022 - 00:13 Şanliurfa- Asayiş