Vali Ayhan'dan görev başındaki polislere ziyaret

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, yılın en uzun gecesinin yaşandığı 21 Aralık’ta kentteki polis merkezlerini ziyaret ederek görev başındaki personellere kolaylıklar diledi....

ŞANLIURFA- Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan; Mardin yolu üzerindeki polis uygulama noktasına ve Şehitlik Polis Merkez Amirliğine ziyaretler gerçekleştirdi.

Ziyaretleri sırasında 7/24 görevlerinin başında olan ve halkın huzur ortamında yaşayabilmesini temin etmekle yükümlü olan güvenlik güçlerinin ne denli önemli bir vazifeyi ifa ettiklerini belirten Vali Ayhan, nöbet başındaki polislerden bölgenin asayişi hakkında da bilgi aldı.

Gerçekleştirdiği ziyarette denetleme defterini imzalayan Vali Ayhan, yılın en uzun gecesinde de güvenlik güçlerinin her türlü olaya müdahale etmek üzere hazır olduklarını belirtti ve "Şehrimizdeki sükûnet ortamının korunması için gece gündüz demeden gayret gösterip vazifesi başında olan güvenlik güçlerimize teşekkür ediyor, çalışma hayatlarında başarılar diliyorum. Her daim emniyet mensuplarımızın yanında olacağız" dedi.

BİHA


22 Ara 2022 - 08:43 Şanliurfa- Asayiş