İYİ Parti’nin Şanlıurfa’da yeni yönetimi belli oldu

İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına seçilen Sadık Köroğlu’nun yönetiminde 104 isim yer aldı.

Haber albümü için resme tıklayın

İYİ Parti’nin Şanlıurfa 2. Olağan Kongresi, Genel Başkan Meral Akşener’in katılımıyla gerçekleşti. Milletvekili aday adayı olmak için istifa eden Fedai Çakmaklı’nın yerine İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Sadık Köroğlu seçildi.

Köroğlu’nun yeni yönetiminde 104 isim yer aldı.

Köroğlu’nun listesindeki isimler şunlar:

İYİ PARTİ ŞANLIURFA İL BAŞKANI MEHMET SADIK KÖROĞLU

İL YÖNETİM KURULU ASİL ÜYE

1-MEHMET SADIK KÖROĞLU

2-AHMET HAKKI NARİN

3-SEDAT SEYMEN

4-MEHMET YAŞAR ASLAN

5-NECMİ HEKİMOĞLU

6-ÖMER YILAN

7-ZÜBEYDE BENAN KARAKOYUNLU

8-ÖZLEM AYAYDIN

9 MEHMET ASİLTÜRK

10-FERHAT ASLAN

11-İBRAHİM HALİL YILDIRIM

12 MURAT BAYTAK

13-HASAN ÇAKMAKLI

14-HÜSEYIN YAŞAR

15 ABDULLAH ORUÇ

16-CUMA ÖKKE

 17-MEHMET ÇIÇEK

18-DİLEK NAGİHAN DOĞAN

19-MEHMET SALİH ÇAKMAK

20-HASAN TAHSİN GERGELİ

21 EMİN ÇİFTÇİ

22 ALİ ÇATIR

23-ÖMER ÇELİK

24-ABDURRAHMAN KOÇURGAN

25-MEHMET YAŞAR KAYA

26-HACI İBRAHİM İKİKARDEŞ

27-YUSUF ÇELİK

28-ŞEYDA DEMİR

29-BEDİR KARAGÖZLÜ

30-YELİZ TURMAK

31-CİHAT ÇAKMAKLI

32-MEHMET ÖZKAYA

33-NİHAL BEREKET

34-0SMAN DELEN

35-HÜSEYIN ŞAT

36-SADIK SUNAY

37-PINAR ÖNCEL

38-KEMAL AKSOY

39-ÜBEYİT KIRBOĞA

40-EMİN TOPRAK

41-BEKİR FIRAT

42-DEVLET TURGUT

43-AYDIN BAYNAZ

44-HAMZA GÜNDÜ

45-FUAT YÜKSEL

46-ABDULKADİR AYHAN

47-HALİL BATURAY

 48-REŞAT BAYDAR

49-FEHİME ÇOBAN AVCI

50-DAVUT NASIROĞLU

51-YUSUF UMA

52 AHMET ALMAZ

53-REŞAT KARAGÖZLÜ

54-BURHAN KAYA

55-NECMETTİN SARI

56-HALİL GÖKTAŞ

57-İBRAHİM AYTAR

58-ABDÜLKADİR BELİT

59-MEHMET SÜT

60-BOZAN ASLAN

61-ABDÜLHAKİM AYHAN

62-İSMAİL KIZILELMA

63-EMİNE BADILLI

 

İL YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE

1-GALİP ÇATIR

2-MUSTAFA TOK

3-FEVZİ UNDUÇ

4-MEHMET TAN

5-EKREM AKTAR

6-FİRDEVS ALMAS

7-BÜŞRA MALAOĞLU

8-MUSTAFA ÖZKAYA

9-IZETTIN ASIİSOYLU

10-EYÜP SABRİ MİZRAK

11-HALİL AKBAYIR

12-ŞEHNAZ OLUK

13-EMENE ALMAS

14-İSMET YÜKSEL

15 EMİNE DOĞAN

16-HATİCE ASLAN

17-AHMET ALTIN

18-ÜMIT GÜNBAY

1S-MEHMET BADILUOĞLU

20-HUSEYİN ÇAKMAKLI

21-AHMET ÇİÇEK

 

İL DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYE

1-MEHMET FATİH AKTAR

2.UĞUR OKAN BUCAK

3-REŞİT KIRKPINAR

4-UTMAN İLHAN

5-MEHMET YILDIRIM

6-AZİZ TATLI

7-MAHMUT URLUK

8-HAMDİ DİRİER

9-İBRAHİM HALİL BADILLI

 

İL DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYE

1-MEHMET HANİFİ DEMİRBAŞ

2-SAKİNE YASEMİN SEYMEN

3-AZİZE NARİN

4 MERAL BÜKET BAYTAK

5-SUAT RAĞBETLİ

 

ÜST KURUL DELEGELERİ ASİL ÜYE

1-MEHMET FEDAİ ÇAKMAKLI

2-MEHMET SADIK KÖROĞLU

3-SEDAT SEYMEN

4-AHMET HAKKI NARİN

ÜST KURUL DELEGELERİ YEDEK ÜYE

1-ZÜBEYDE BENAN KARAKOYUNLU

2-MURAT BAYTAK

BİHA

22 Oca 2023 - 18:38 Şanliurfa- Asayiş