Konakyeri Mahallesinde stabilize yol çalışması başlatıldı

Viranşehir Belediyesi, kırsal Konakyeri Mahallesinde stabilize yol yapım çalışmaları gerçekleştirdi....

VİRANŞEHİR -Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, altyapı çalışmaları kapsamında kırsal Konakyeri Mahallesinde stabilize yol yapım, yol genişletme ve yol açma çalışması başlattı.

Ekipler, yol yapım işlerine dair yaptığı planlamaya göre ilçe merkezi, kırsal mahalle ve mezralarda başlatmış oldukları çalışmalarını ulaşım ve yol şartları seçeneklerini göz önüne alarak, öncelikleri belirliyor.

Belirlenen mahallelerde tamamlanan çalışmalar sona erdiğinde ekipler, plan ve program dahilinde bir başka mahalle ile sürdürecek.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, vatandaşların yaşam standartlarını yükseltmek için durmadan, yılmadan çalışmaya devam ettiklerini belirterek, “Viranşehir Belediyesi olarak ilçe genelinde özellikle yol yapım, onarım, kilitli parke yapımı ve yol açma çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Çok sayıda ekibimiz, Vatandaşlarımızın ulaşımlarını kolaylaştırmak için gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar program dahilinde belirlenen bölgelerde devam edecektir” ifadesini kullandı.

BİHA


24 Oca 2023 - 11:37 Şanliurfa- Asayiş