İl Başkanı Yıldız, öğrencilerle buluştu

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Salih Saraç , Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi Pansiyonunu ziyaret etti.

Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesinde bulunan okul pansiyonunu, etüt sınıflarını, yemekhane ve yatakhanelerini inceleyen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, öğrencilerle birlikte bir süre vakit geçirip öğrencilerin ihtiyaç ve taleplerini dinledi. Sohbetin ardından Yıldız, öğrencilerin isteklerini kırmayarak öğrenci karavanasından yemek yedi.

Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi okul yönetimi ve öğrencileri Yıldız'ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Yıldız, “Bugün Ayşegül Kaman Anadolu Lisesini ziyaret ederek ülkemizin geleceği olan gençlerimizle bir araya geldik. Öğrencilerimizle birlikte keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Okul Müdürümüz Sayın Ümit Yaşar bizlere okul pansiyonunu, yemekhanesini, etüt sınıflarını gezdirerek öğrencilerimizin eğitim durumları hakkında bizlere bilgi verdi. Gördüğümüz üzere öğrenci kardeşlerimiz burada evlerindeymiş gibi kendilerini rahat hissediyor. Ben bütün genç kardeşlerime okul hayatlarında başarılar diliyorum. Okul Müdürümüz Sayın Ümit Yaşar’a da ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi

15 Şub 2019 - 10:41 - Siyaset