Ses etmese hem takipçisi hem övgüleri artacaktı!

Büyükşehir Belediyesinin yeni genel sekreteri olması beklenen Arif Emecen'e Twitter'dan ulaşmak isteyen Şanlıurfalılar, yanlış Arif Emecen'i takip edince olanlar oldu.

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Zeynel Abidin Beyazgül kendi yönetimini oluştururken, genel sekreterlik konusunda İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT) Eski Genel Müdürü Arif Emecen’in isminin ön plana çıktığı iddia edilmişti.

Yaşanan bu durumun ardından Arif Emecen'in kim olduğu merak edilirken, Şanlıurfalılar da Twitter'dan Emecen'i takip etmek ve ulaşmak istedi.

Ancak genel sekreterlik koltuğuna oturması beklenen Arif Emecen ile aynı isimde başka bir vatandaşın olması kafaları karıştırdı.

Şanlıurfalıların, yanlış Arif Emecen'i takip etmesi üzerine, hesabın sahibi attığı tweet ile duruma açıklık getirmeye çalıştı.

Vatandaş attığı tweette, "Sevgili Şanlıurfalılar! Ben de bir Arifim ancak sizin sandığınız Arif değilim. Sizin aradığınız @arif_emecen ben değilim" sözlerine yer verdi ve tweeti profiline sabitledi.

İPEKYOL

23 May 2019 - 14:01 - Güncel