Urfalılardan sert yorum: İnsan paylaşmaya utanır yahu!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan Şanlıurfaspor, yeni sezon öncesi kampdönemine girdi. 2019-2020 sezonu hazı...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan Şanlıurfaspor, yeni sezon öncesi kampdönemine girdi.

2019-2020 sezonu hazırlık çalışmaları için yola çıkan Urfasporkafilesi, kamp döneminin ilk etabını Afyon'da geçirecek. Afyon'da yapılacak çalışmalar ile yeni sezona iyi başlamak isteyen takım, dün Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu Üyeleri ve Başkanı Mehmet Yılmaz'ın uğurlaması ile yola çıktı.

Sarı-yeşilli takımın o anları sosyal medyada paylaşması ise birçok tepkiye neden oldu. Takımın yolculuk öncesi çektiği hatıra fotoğrafında futbolcuların az sayıda olması ve takıma ait eşofmanların giyilmemesi eleştirilere neden oldu.

TARAFTARDAN SERT ELEŞTİRİ

Bu durumu eleştiren taraftarlardan, 'Kim futbolcu? Kim yönetici? Kim taraftar? İnsan bu resmi paylaşmaya utanır yahu! Takımı bu hale getirenler utanmalı' yorumları geldi.

İşte yorumlar:

Futbolcuların neden takıma ait eşofmanlar giymediği akıllara yine maddi sorunları getirirken, Şanlıurfalı olmayan futbolcuların memleketlerinden Afyon'a geçeceği öğrenildi.

Özlem DİKMEN/BİHA

17 Tem 2019 - 12:55 - Spor