Başsavcı Öztoprak'a plaket verildi

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Eyüp Şelli, Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak’ı ziyaret ederek geçtiğimiz günlerde yapılan proje için teşekkürlerini iletti.

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Eyüp Şelli, Cumhuriyet BaşsavcıTolgahan Öztoprak’ı ziyaret ederek, denetimli serbestlik yükümlülerince hastanelerinin boya işlemlerinin yerine getirilmesinde gösterdikleri destekten ötürü teşekkür plaketi takdim etti.

Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nin denetimli serbestlik altındaki yükümlülerce boyanmasın önemli bir poje olduğunu belirten Şelli, Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak ile Denetimli Serbestlik Müdürlüğü yetkilileri ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztoprak, "Bu tür projelerle denetimli serbestlik yükümlülüğü bulunanlara meslek edindirmeyi hedefliyoruz. Yükümlülerin cezalarını infaz ederken kamu kurumlarında topluma faydalı işler yapmanın hazzını yaşadıklarını gözlemliyoruz. Bu sebeple hükümlülerin kendilerini yeni bir hayata hazırlamalarına fırsat tanıyacak toplumsal projeler üretmeye devam edeceğiz" dedi.

Ziyarette Denetimli Serbestlik Müdürü Ali Güçtekin, Müdür Yardımcısı Mustafa Heşe ve Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Adil Çelik hazır bulundu.

İPEKYOL

28 May 2019 - 17:48 - Güncel