Canpolat, sokak sokak dolaşıyor!

Mahalle gezilerine devam eden Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Paşabağı Mahallesine giderek vatandaşların taleplerini dinleyip parklarda denetleme yaptı.

Haliliye sınırları içerisinde ‘gidilmedik mahalle, girilmedik sokak’ kalmayacak sloganıyla çalışmalarına devam eden Canpolat, sabahın ilk saatlerinde ekipler ile birlikte Paşabağı Mahallesine geldi.

Paşabağı Mahalle Muhtarı Mehmet Aslan ile birlikte mahalleyi gezen Canpolat vatandaşların taleplerini dinleyerek gerekenin yapılması yönünde talimat verdi.

Mahallede bulunan park ve yeşil alanları denetleyen Canpolat eksiklerin hızlı bir şekilde giderileceğini ifade etti. Bu sabahta her sabah olduğu gibi tüm personel ile birlikte sahada olduklarını ifade eden Canpolat, "Bugünde Paşabağı Mahallemizi geziyoruz. Mahallede Haliliye Belediyesi ile ilgili olan aksaklıkları ve eksikleri yerinde tespit ediyoruz. Bunun hemen yanında ekiplere talimat verip eksikleri kısa sürede gideriyoruz. Başta mahalle sakinleri ve muhtarımız olmak üzere bize yardımcı oluyorlar. Bizlerde Bizde vatandaşlarımızın mutluluğu için canla başla çalışıyoruz. Daha güçlü şekilde ve daha seri çalışarak çalışmaları gerçekleştireceğiz" dedi.

Canpolat’ın göreve başladığı ilk günden itibaren mahalle ile ilgilendiğini ve talepleri hızlı şekilde gerçekleştirdiğini ifade Paşabağı Mahalle Muhtarı Mehmet Aslan ise, "Başkanımız bizleri günün ilk saatlerinde ziyaret etti. Mahallenin sorunlarını yerinde görerek yapılması için gerekli talimatları verdi. Kendileri her zaman sahada ve canla başla çalışıyor. Ben kendisine mahallem adına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

BİHA

24 Tem 2019 - 18:20 - Güncel