Harran'da 'öğretmene darp' iddiası!

Harran'da belediye başkanına "saygısızlık" yapıldığı gerekçesiyle öğretmen ve belediye yönetimi arasında arbede çıktı ve bir öğrenmenin darp edildiği iddia edildi.

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde meydana gelen olayda, biröğretmenin belediye yönetimi tarafından darp edildiği öne sürüldü.

İddiaya göre, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Fetih Programı'nın düzenlendiği bir salona davetli olarak katıldı.

Öğretmenlik yapan sunucu tüm protokol mensuplarını anons ederken belediyeye başkanını görmezlikten geldi. Gerilim bu andan itibaren artmaya başladı. Dışarı çıkan belediye başkanının tartıştığı okul yetkililerine katılan ve Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet Karadeniz olduğu öğrenilen öğretmenin ilçede belediye başkanını tanımadıklarını söylediği ileri sürüldü.

Tam bu esnada arbede yaşandı ve öğretmen darp edildi. Darp edenler arasında belediye başkanı Özyavuz'un da olduğu iddia edildi.

Darp edilen öğretmen Karadeniz'in ilçedeki yetkililer tarafından bu olayı kimseye anlatmaması yönünde uyarıda bulunulduğu iddia edildi.

MÜDÜR DE DARP EDİLDİ İDDİASI

Öte yandan arbede esnasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan Demiroğlu'nun da darp edildiği öne sürüldü

İPEKYOL

29 May 2019 - 15:26 - Güncel