Ağolday, güven tazeledi

Türkiye Değişim Partisi Şanlıurfa 1. Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede kurucu Başkan Bahri Ağolday, yeniden başkanlığa seçildi.

Şişli Belediyesi eski Başkanı Mustafa Sarıgül tarafından kurulan Türkiye Değişim Partisi’nin Şanlıurfa İl Başkanlığında seçim heyecanı yaşandı. Sırrın Mahallesi’ndeki özel bir restoranda düzenlenen kongreye, ilçe başkanları ile partililer katıldı. Divan heyetinin oluşturulması ile başlayan seçimde, gündem maddelerinin ardından seçime geçildi. Kongreye tek liste halinde giren kurucu Başkan Bahri Ağolday, delegelerin güvenoyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

AĞOLDAY: ŞANLIURFA’MIZDA DEĞİŞİM OLACAK

Ağolday, Türkiye Değişim Partisi Şanlıurfa 1. Olağan Kongresinin Şanlıurfa’ya hayırlı olmasını dileyerek, “İnşallah Şanlıurfa’mızda değişim olacak, bu değişimin başlangıcıdır. Güzel bir değişim olacak, değişime güzel bir adımla girdik” dedi.

Şanlıurfa’da çiftçilerin DEDAŞ ile büyük sorun yaşadığına dikkat çeken Ağolday, “Bu sorunun çözülmesi gerekiyor. DEDAŞ gerçekten zulüm yapıyor. Bu zulüm son bulmalıdır” diye ifade etti.

Ülke genelindeki orman yangınlarına da değinen Ağolday, yangında zarar gören herkese geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

BİHA

#

08 Ağu 2021 - 16:42 - Güncel