Valilik'ten silahlı saldırı olayına dair açıklama!

Şanlıurfa Valiliği, bu akşam 2 kişinin hayatına neden olan silahlı saldırıya dair yaptığı açıklamada "Bu olayın İlimiz Siverek ilçesinde 2017 yılında V.U. adlı bir vatandaşımızın hayatını kaybettiği cinayet ile bağlantılı olduğu değerlendirilmektedir" ifaŞANLIURFAŞanlıurfa'da bu akşam bir araca yöne...

Şanlıurfa Valiliği, bu akşam 2 kişinin hayatına neden olan silahlı saldırıya dair yaptığı açıklamada "Bu olayın İlimiz Siverek ilçesinde 2017 yılında V.U. adlı bir vatandaşımızın hayatını kaybettiği cinayet ile bağlantılı olduğu değerlendirilmektedir" ifa

ŞANLIURFA- Şanlıurfa'da bu akşam bir araca yönelik yaşanan silahlı saldırıya dair Şanlıurfa Valiliği'nden açıklama geldi.

Açıklamada 2 kişinin hayatını kaybettiği olayın Siverek'teki bir cinayetle bağlantılı olduğunun değerlendirildiği belirtilerek şu ifadelere yer verildi:

"5 Şubat 2022 tarihinde saat 21.00 sıralarında ilimiz Karaköprü ilçesinde Diyarbakır-Şanlıurfa karayolunda seyir halindeki araca, başka bir araçtan silahla açılan ateş sonucu iki (2) vatandaşımız hayatını kaybetmiştir.
Yapılan ilk incelemede;
Bu olayın İlimiz Siverek ilçesinde 2017 yılında V.U. adlı bir vatandaşımızın hayatını kaybettiği cinayet ile bağlantılı olduğu değerlendirilmektedir. 
Meydana gelen olaya ilişkin adli makamlarca soruşturma başlatılmış olup, fail/faillerin yakalanmasına yönelik Emniyet ve Jandarma birimlerince bölgede çok yönlü çalışma başlatılmıştır. 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur. "

BİHA


05 Şub 2022 - 23:45 Şanliurfa- Asayiş