Orta refüje devrilen tır bir türlü kaldırılamadı

Şanlıurfa-Mardin kara yolunda öğle saatlerinde devrilen portakal yüklü tırın gece karanlığına kadar kaldırılamaması trafikte tehlike oluşturdu.Şanlıurfa-Mardin kara yolunda 33 BPC 52 plakalı portakal yüklü tır, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi. Bariyerleri aşarak orta ...

Şanlıurfa-Mardin kara yolunda öğle saatlerinde devrilen portakal yüklü tırın gece karanlığına kadar kaldırılamaması trafikte tehlike oluşturdu.

Şanlıurfa-Mardin kara yolunda 33 BPC 52 plakalı portakal yüklü tır, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi. Bariyerleri aşarak orta refüje devrilen tırın sürücüsü kazayı ciddi bir yara almadan atlattı. Portakalların yola saçıldığı kaza nedeniyle Şanlıurfa ve Mardin istikametinde trafikte aksaklık oluştu. Emniyet ekiplerinin çalışmasıyla trafik kontrollü şekilde sağlandı. Tırdan yola saçılan portakallar çağrılan başka bir araca yüklendi.

Öğle saatlerinde devrilen tırın yoldan kaldırılması ise zaman aldı. Gece karanlığına kadar kaldırılamayan tır, trafikte tehlike oluşturdu.

BİHA


16 Şub 2022 - 14:22 Şanliurfa- Asayiş