Mesai arkadaşları vefat eden zabıtanın ailesini yalnız bırakmadı

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Zabıta Müdürlüğü, hafta sonu geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden zabıta personeli Nüsret Erkan’ın ailesini yalnız bırakmadı....

Viranşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personellerinden Nüsret Erkan, hafta sonu geçirdiği kalp krizi sonucu tedavi gördüğü Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde hayatını kaybetmişti.

Nüsret Erkan’nın ani vefatı Belediye Başkanı Salih Ekinci ve mesai arkadaşlarını da derinden üzdü.

Erkan’ın kalp krizi geçirdiği ve hastaneye kaldırıldığı gün şehir dışında bulunan Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci, olayı duyduğu andan itibaren aileyle sürekli iletişimde bulunarak sağlık durumu ile ilgili bilgi aldı.

Başkan Ekinci, Erkan’ın ailesini arayarak başsağlığı ve sabır dileklerini iletti.

Zabıta Müdürü Mithat Kemal Alay ve zabıta personelleri de Erkan’ın acılı ailesini yalnız bırakmadı.

Zabıta personelleri, mesai arkadaşlarını gerek hastanede, gerek cenaze defin işleminde ve taziyede hiç yalnız bırakmayarak, son görevlerini yerine getirdi.

Zabıta Müdürü Mithat Kemal Alay, Erkan’ın vefatından dolayı duyduğu üzüntüyü belirterek, “Hepimiz inanan insanlarız. Nüsret Erkan arkadaşımız ebedi hayata göç eti. Bu bir son değil, başlangıçtır. Kendisi sevdiğimiz ve uzun yıllardır kurumumuzda hizmet eden değerli bir mesai arkadaşımızdı. Ailesine, sevenlerine, tüm dost ve akrabaları ile mesai arkadaşlarına başsağlığı diliyorum” dedi.

Merhum Nüsret Erkan’ın ailesi ise, kendilerini acılı günlerinde bir an olsun yalnız bırakmayan başta Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve zabıta personelleri başta olmak üzere tüm dost, akraba ve sevenlerine teşekkür etti.

BİHA


30 Mar 2022 - 13:27 Şanliurfa- Asayiş