Viranşehir’de yaz kursları kayıtları başladı

Viranşehir Belediyesi tarafından gençlerin spor alışkanlığı kazanması için farklı branşlarda açılan yaz kursları için yeni kayıtlar başladı....

VİRANŞEHİR - Viranşehir Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, yaz tatilini değerlendirmek isteyen çocuklar için yaz kursları açıyor.

Gençlerin spor alışkanlığı kazanmaları için hizmete sunulacak kurslarda; futbol, masa tenisi, kort tenisi, bilek güreşi, dart, voleybol, kick boks, yüzme, basketbol ve jimnastik branşlarında eğitimler verilecek.

Tüm branşlar için başvurular bugün itibariyle başlarken, müracaatlar Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksi’ne yapılabilecek.

EKİNCİ: GELECEĞİN ŞAMPİYONLARI VİRANŞEHİR’DE YETİŞİYOR

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Viranşehir Belediyesporlu sporcuların Türkiye şampiyonalarında elde ettikleri başarıları hatırlatarak, “Bu yıl destek verdiğimiz sporcularımız katıldıkları birçok turnuvada başarı elde ederek Türkiye’nin en iyisi olduklarını gösterdiler. Sporcularımızın, önümüzdeki yıllarda çok daha iyi yerlere geleceklerine de inanıyorum. Viranşehir Belediyesi olarak geçmişte olduğu gibi bundan sonra da çocuklarımızın yanında olmaya ve onları spora teşvik etmeye devam edeceğiz. Bugün itibariyle kayıtları başlayan yaz kurslarımızla da çocuklarımızın var olan potansiyellerini ortaya çıkarıyoruz. Yani geleceğin şampiyonları Viranşehir’de yetişiyor. Her yıl düzenlediğimiz kurslarımızla binlerce çocuğumuz arkadaşlarıyla birlikte spor yapıyor ve öğreniyor. Tüm Viranşehirli çocuklarımızı keyifli bir yaz dönemi geçirmek için yaz kurslarımıza davet ediyoruz” dedi.

BİHA


30 Haz 2022 - 12:23 Şanliurfa- Asayiş